Zagłębie S. – Wisła K. 1:1 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
1:1 (1:0)
Wisła Kraków
Poniedziałek 06.05.2024, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Fortuna 1 Liga • 31. kolejka

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (20:16:06)

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały niecelne: 3:11.
    Rzuty rożne: 1:10.
    Spalone: 2:3.
    Foule: 20:9.

Sosnowiczanie urywają arcyważne punkty krakowskiej Wiśle. Byli stosunkowo blisko zwycięstwa, tak samo zresztą jak Wisła, ale trudno było je dowieźć w osłabieniu. Wydaje się, że z perspektywy Zagłębia jest to zwycięski remis, wszak w doliczonym czasie gry nie wykorzystał jedenastki Sobczak. Mocny niedosyt bezsprzecznie w szeregach Wisły, która nieustannie dyktowała warunki gry, ale niesamowicie ciężko było jej się dostać do bramki Zagłębia, o czym także świadczy gol na wyrównanie dopiero w 90. minucie meczu.

90+8

90+7
    Wiele nerwowości po obu stronach. Zagłębie wznowi zaraz z rzutu wolnego z połowy połowy Wisły.

90+5
    Ależ emocje mają miejsce w Sosnowcu. Nie tylko emocje, ale przede wszystkim zwroty akcji.

90+4
    Przestrzelił znacznie, ale to bardzo wysoko z rzutu karnego Sobczak!

90+4
    Będzie rzut karny dla Wisły Kraków!

90+3
    W świetnej sytuacji znajdował się Kirejczyk, który biegł wręcz sam na sam w kontrze. Podanie do swojego partnera z drużyny przeciął jeden z pędzących Wiślaków.

90+1
    Z prawej flanki przerzucił piłkę Ziemann, niewiele później daleki strzał z dystansu Matyni ląduje na trybunach.

90
    Sędzia doliczył co najmniej 8 minut.

90
    Gol dla Wisły!
    Walczyli, walczyli i wywalczyli! Rodado strzela w samej końcówce, bo w 90. minucie bramkę na remis! Wiele zamieszanie było w polu karnym Zagłębia, ale stan taki miał miejsce już od dłuższego czasu.