Radunia – Wisła Pu. 1:3 (koniec) | Lech II P. – KKS 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Hutnik 0:0 (koniec)
Olimpia G. – Stal S. W. 1:3 (koniec)
Olimpia Elbląg
0:0 (0:0)
Hutnik Kraków
Sobota 04.05.2024, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 31. kolejka

Publiczność nie doczekała się ani jednego gola. Olimpia Elbląg nie potrafiła przekuć w zwycięstwo przewagi zawodnika w polu. (18:57:19)

90+4

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

90
    Hutnik Kraków dokonuje zmiany:
    Lelek opuszcza boisko a pojawia się na nim M. Głogowski.

83
    Żółtą kartką upomniany Jakub Marcinkowski (Hutnik Kraków).

69
    Olimpia Elbląg dokonuje zmiany:
    Danilczyk opuszcza boisko a pojawia się na nim Jóźwicki.

69
    Kozera opuszcza boisko a pojawia się na nim Sienkiewicz.

62
    Żółtą kartką upomniany Bartłomiej Mruk (Olimpia Elbląg).

60
    Stefaniak opuszcza boisko a pojawia się na nim Filipczyk.

53
    Żółtą kartką upomniany Maciej Famulak (Olimpia Elbląg).

46

Olimpia Elbląg remisuje bezbramkowo po 45 minutach meczu z Hutnikiem Kraków. Najważniejszym wydarzeniem w pierwszej połowie było wykluczenie Marcina Budzińskiego.