Stal Rz. – Lechia 4:2 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 2:0 (koniec)
Stal Rzeszów
4:2 (1:0)
Lechia Gdańsk
Sobota 27.04.2024, 17:30 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

Koniec meczu w Rzeszowie! Lider zagrał dzisiaj i wykorzystali to gospodarze! Stal kontynuuje świetną serię! Dziękujemy za śledzenie relacji live! (19:26:43)

90+6

90+5
    Korner dla Lechii. Prawdopodobnie ostatnia akcja w tym meczu.

90+4
    Gol dla Lechii!
    Gola z rzutu karnego zdobył ZJAWIŃSKI.

Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Zjawiński.

90+3
    Khlan przewraca się w polu karnym Stali i mamy jedenastkę. Arbiter na pewno poczeka tutaj na sygnał z wozu VAR.

90+1
    Wrzutka w pole karne Stali zakończona niecelnym uderzeniem zawodnika gości.

90
    Marcin Kochanek zdecydował się dorzucić pięć minut do podstawowego czasu gry.

88
    Powrót do obrony Thilla, który nabił jeszcze piłką rywala. Wznowi grę Raciniewski.

88
    Po wrzutce w pole karne Stali niecelnie główkował jeden z gdańszczan.

87
    Walczą jeszcze gdańszczanie, ale Stali powoli może dopisywać do swojego dorobku kolejne trzy oczka!

85
    Lechia Gdańsk dokonuje zmiany:
    Chindris opuszcza boisko a pojawia się na nim Gueho.

85
    Zhelizko opuszcza boisko a pojawia się na nim Biegański.

83
    Stal Rzeszów dokonuje zmiany:
    Łyczko opuszcza boisko a pojawia się na nim Kłos.

83
    Prokić opuszcza boisko a pojawia się na nim Plichta.

82
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Gola z rzutu karnego zdobył ŁYSIAK.

Podwyższają prowadzenie gospodarze! Golkiper wyczuł intencje strzelca, ale Łysiak uderzył na tyle precyzyjnie, że umieścił piłkę w siatce!

80
    Zagranie ręką jednego z gości we własnym polu karnym. Jedenastka dla Stali.

79
    Około dziesięć minut do końca meczu. Rzeszowianie starają się teraz przenieść ciężar na połowę rywala.

78
    Próba zza pola karnego Warczaka, ale piłka minęła bramkę przeciwnika.

Tomek

Gole: 36. Prokić, 55. Jesus Diaz, 64. Łysiak, 82. Łysiak (kar.) – 66. Zjawiński (kar.), 90+4. Zjawiński (kar.)

Kartki:   38. Kapić (STL)

Stal Rzeszów: Raciniewski – Warczak, Paśko, Kościelny, Simcak, Łysiak, Thill, Kądziołka, Łyczko, Prokić, Jesus Diaz.
    Zmiany: Wrąbel, Danielewicz, Kłos, Wachowiak, Hrosu, Salamon, Plichta, Synoś, Oleksy.

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi – Bugaj, Chindris, Olsson, Kałahur, Zhelizko, Kapić, D'Arrigo, Khlan, Piła, Bobcek.
    Zmiany: Mikułko, Brzęk, Zjawiński, Gueho, Biegański, Sypek, Koperski, Bajko, Kardaś.

Sędziowie: Marcin Kochanek (Opole).