Termalica – Odra O. 0:1 (koniec) | Motor – Chrobry 1:1 (koniec) | GKS K. – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Motor Lublin
1:1 (1:0)
Chrobry Głogów
Czwartek 25.04.2024, 18:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:57:08)

Posiadanie piłki: 56% : 44%.
    Strzały celne: 9:4.
    Strzały niecelne: 13:6.
    Rzuty rożne: 14:5.
    Spalone: 2:0.
    Foule: 11:15.

Rozczarowanie w Lublinie. Wczesna bramka przełożyła się jedynie na punkt Motoru za remis 1:1 z Chrobrym Głogów. Po przerwie przyjezdni odpowiedzieli golem Pawła Tupaja.

90+4

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

88
    Motor Lublin w rozegraniu na połowie przeciwnika, ostatnie szanse na rozstrzygnięcie spotkania.

87
    Zmiana greckiego obrońcy spowodowana urazem.

86
    Chrobry Głogów dokonuje zmiany:
    Ozimek opuszcza boisko a pojawia się na nim Machaj.

86
    Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Chrobrego Głogów.

84
    Dwa blokowane uderzenia zawodników Motoru Lublin, a dodatkowo jeden z nich znalazł się na spalonym.

83
    Piłka została odprowadzona poza boisko przez Łukasza Budziłka. Kwapił się on do błyskawicznego wprowadzenia futbolówki ponownie do grania.

81
    Mariusz Rybicki napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

80
    Komplet zmian za szkoleniowcem lublinian.

79
    Motor Lublin dokonuje zmiany:
    Mraz opuszcza boisko a pojawia się na nim Śpiewak.

79
    M. Król opuszcza boisko a pojawia się na nim Rybicki.

78
    Wznowienie zapracowanego bramkarza z Głogowa.

77
    Wybrał się w pole karne przeciwnika Mavrouidis Bougaidis, jednak nie oddał uderzenia po dośrodkowaniu.

76
    Akcja gospodarzy na prawej stronie boiska przerwana z powodu spalonego.

75
    Pozostał kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu.

74
    Tupaj opuszcza boisko a pojawia się na nim Kuzdra.

74
    Scalet opuszcza boisko a pojawia się na nim Gąsior.

73
    Piotr Ceglarz dostarczył piłkę z rzutu rożnego na głowę Przemysława Szarka, a temu nie udało się umieścić piłki w bramce strzeżonej przez Damiana Węglarza.

73
    Gospodarze od rzutu rożnego.

72
    Motor Lublin na połowie przeciwnika i ma energię do zastosowania wysokiego pressingu.

71
    Mathieu Scalet napomniany żółtą kartką za odłożone w czasie przewinienie.

69
    Powinno zależeć na rozstrzygnięciu spotkania obu zespołom.

68
    Mocne uderzenie Kacpra Wełniaka nie stanowiło egzaminu numer jeden dla Damiana Węglarza.

67
    Ponownie rozkręciła się rywalizacja w Lublinie. W ostatnim momencie głogowianie poradzili sobie z podaniem Piotra Ceglarza. Było też ciepło po dośrodkowanie z rzutu rożnego, które trafiło do Przemysława Szarka.

66
    Lepsza interwencja Łukasza Budziłka po kolejnym dośrodkowaniu.

65
    Konfrontacja rozpoczęła się na swój sposób od początku.

64
    Wojtkowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Wełniak.

64
    Wójcik opuszcza boisko a pojawia się na nim Stolarski.

63
    Gol dla Chrobrego!
    Gola strzelił PAWEŁ TUPAJ!

Nie wykorzystali swoich szans gospodarze na drugiego gola i w 63. minucie doszło do wyrównania na 1:1. Po dośrodkowaniu pogubili się Łukasz Budziłek oraz Krystian Palacz. Ani bramkarz, ani defensor nie kwapili się do unieszkodliwienia piłki i została ona wpakowana z ostrego kąta do siatki przez Pawła Tupaja.

61
    Jeszcze korner bez efektu bramkowego.

60
    Nie minęła godzina meczu i Samuel Mraz oddał cztery strzały celne na bramkę Chrobrego. Z trzema poradził sobie Damian Węglarz. W 60. minucie nie pozwolił napastnikowi Motoru na skompletowanie dubletu po pięknym podaniu z prawego skrzydła Michała Króla.

58
    Zaledwie kilkanaście minut po przerwie i zamieszał w podstawowym składzie Piotr Plewnia.

57
    Biel opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartlewicz.

57
    Szczutowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Lebedyński.

56
    Rozegranie Motoru Lublin zakończone strzałem Bartosza Wolskiego z kilkunastu metrów. Pudło!

55
    Chrobry Głogów ma problem z odebraniem piłki skoncentrowanym w ataku pozycyjnym podopiecznym Mateusza Stolarskiego.

54
    Szansa na zaskoczenie gości rozegraniem rzutu wolnego na ich połowie boiska.

54
    Nerwowe i niebezpieczne rozegranie przyjezdnych z wykorzystaniem Damiana Węglarza.

53
    Sytuacyjne uderzenie Roberta Mandrysza po dośrodkowaniu Patryka Muchy. Pozostawiało ono bardzo dużo do życzenia.

52
    Kolejne uderzenie Samuela Mraza po dośrodkowaniu i trafił nim prosto w rękawice Damiana Węglarza.

51
    Michał Król oddał uderzenie, ale w niefortunnym miejscu znalazł się Piotr Ceglarz i to on zablokował próbę skrzydłowego Motoru Lublin.

50
    Lublinianie starają się opanować sytuację na własnej połowie boiska.

49
    Poradzili sobie piłkarze z Lublina z dośrodkowaniem Dawida Hanca z rzutu rożnego.

48
    Szybka wymiana podań na połowie Motoru Lublin, jednak została przerwana przez podopiecznych Mateusza Stolarskiego.

47
    Chrobry Głogów spróbuje znaleźć sposób na odrobienie jednobramkowej straty po przerwie.

46
    2. połowa rozpoczęta.
    Chrobry musi gonić przeciwnika
    Motor na prowadzeniu

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Im dłużej trwała pierwsza połowa, tym mniej było w niej energicznych ataków, a więcej nużącego rozgrywania piłki. Motor zabrał do szatni zasłużone prowadzenie 1:0.

45
    1. połowa zakończona.

44
    Ile minut doliczy Tomasz Wajda?

43
    Rozegranie blisko pola karnego przez Chrobrego Głogów, jednak zabrakło dośrodkowania.

43
    Dośrodkowanie prosto na nogę jednego z obrońców zespołu z Głogowa.

42
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

41
    W ostatnim momencie wybronili się głogowianie po płaskim dograniu Kamila Wojtkowskiego. Blokowane uderzenie.

38
    Rozegranie Chrobrego Głogów, ale akurat z ataku pozycyjnego przyjezdnych niewiele wynika.

36
    Kamil Wojtkowski gra w rękawiczkach. Ok, niezabronione, więc niech gra.

35
    Przewinienie Kamila Wojtkowskiego na własnej połowie boiska.

34
    Wznowienie od bramki Łukasza Budziłka, którego ostatnie niepowodzenie na przedpolu nie miało poważnych konsekwencji.

33
    W ostatnim momencie wybronili się po niebezpiecznym dośrodkowaniu gracze Motoru Lublin.

31
    Motor Lublin przypomniał o sobie wysokim rozegraniem futbolówki.

30
    Dwa kwadranse spotkania za pierwszoligowcami.

29
    Lublinianie próbowali przyspieszyć atak dalszym podaniem za plecy obrońców z Głogowa.

28
    Nieudana próba oddania uderzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mavrouidisa Bougaidisa.

27
    Przyjezdni wywalczyli dla siebie wznowienie wrzutem z autu na połowie przeciwnika.

26
    Wybronili się głogowianie po serii niebezpiecznie wyglądających dośrodkowań.

25
    Motor Lublin nieustannie sprawdza przeciwników swoimi dośrodkowaniami.

24
    Gra wznowiona, a podopieczni Piotra Plewni próbują uspokoić sytuację na boisku.

23
    Przerwa w grze po bolesnym zderzeniu Mavroudisa Bougaidisa z przeciwnikiem.

22
    Wielka szansa na drugiego gola dla niesionego dopingiem zespołu z Lublina. Po miękkim dośrodkowaniu raz jeszcze główkował Samuel Mraz, jednak tym razem ratownikiem Chrobrego Głogów został Damian Węglarz.
    Tak padła bramka na 1:0!

20
    Podeszli gospodarze wysokim pressingiem.

19
    Płaskie uderzenie Roberta Mandrysza prosto w dobrze ustawionego Łukasza Budziłka.

17
    Zabrakło kontynuacji akcji Motoru Lublin po strąceniu Samuela Mraza. Piłka w rękawicach Damiana Węglarza.

15
    Pierwsza niebezpieczna akcja zespołu z Głogowa. Szybki wypad przyjezdnych i uderzenie z czystej pozycji nieznacznie obok dalszego słupka w bramce Łukasza Budziłka.

15
    Po kwadransie meczu zasłużone prowadzenie lublinian.

14
    Kocioł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nieudane wybicie Damiana Węglarza i sytuacyjne uderzenie zostało w ostatnim momencie zablokowane.

13
    Motor Lublin ma serię stałych fragmentów gry na połowie przyjezdnych.

11
    Jeszcze korner, a po dośrodkowaniu odgwizdane przewinienie na Damianie Węglarzu.

10
    Celne uderzenie z rzutu wolnego przyznanego za przewinienie na Kamilu Wojtkowskim. Poradził sobie z nim Damian Węglarz.

9
    Będzie szansa na pokonanie Damiana Węglarza strzałem z rzutu wolnego nieznacznie zza linii pola karnego.

8
    Blokowane uderzenie z kilkunastu metrów, tym razem byli na swoich miejscach w obronie goście.

7
    Na razie Motor kontynuuje swoje natarcie i ponownie znalazł się na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

5
    Przyjezdni wcześnie muszą zbierać się do odrabiania strat do przeciwnika.

3
    Gol dla Motoru!
    Gola strzelił SAMUEL MRAZ!

Motor zdobył gole na 1:0 już w 3. minucie. Praktycznie pierwsza akcja podopiecznych Mateusza Stolarskiego zakończyła się strzałem na 1:0 Samuela Mraza. Napastnik gospodarzy wykorzystał kompletną bierność Damiana Węglarza i obrońców Chrobrego. Bezkarnie wyskoczył w środku pola karnego i główkował prosto do siatki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
    Motor Lublin w żółtych koszulkach, a do tego w białych spodenkach i getrach. Z kolei Chrobry Głogów w równie klasycznych, pomarańczowo-czarnych strojach.

1
    Mecz rozpoczęty.

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

Wyjściowe składy:

Motor Lublin: Budziłek – Wójcik, Szarek, Najemski, Palacz, Scalet, M. Król, Wojtkowski, Wolski, Ceglarz, Mraz.
    Zmiany: Rosa – Koziej, Rybicki, R. Król, Wełniak, Stolarski, Gąsior, Lis, Śpiewak.
    Trener: Mateusz Stolarski

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis, Zarówny, Mandrysz, Mucha, Tupaj, Biel, Ozimek, Hanc, Szczutowski.
    Zmiany: Dybowski – Bogusz, Lebedyński, Kuzdra, Lewkot, Bartlewicz, Paz, Machaj, Klimczak.
    Trener: Piotr Plewnia

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
    Piłkarze Motoru na stadionie
    Zestawienie Motoru Lublin
    Jedenastka Chrobrego

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Lublinie. Motor zmierzy się w nim z Chrobrym Głogów. Początek rywalizacji w czwartek o godzinie 18.

Cześć! Mecz startuje o 18:00.

Sebastian

Gole: 3. Mraz – 63. Tupaj

Kartki:   71. Scalet (MOT), 81. Rybicki (MOT)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 13:6. Rzuty rożne: 14:5. Spalone: 2:0. Foule: 11:15.
    Motor Lublin: Budziłek – Wójcik (64. Stolarski), Szarek, Najemski, Palacz, Scalet (74. Gąsior), M. Król (79. Rybicki), Wojtkowski (64. Wełniak), Wolski, Ceglarz, Mraz (79. Śpiewak).

Chrobry Głogów: Węglarz – Malczuk, Bougaidis (87. Lewkot), Zarówny, Mandrysz, Mucha, Tupaj (74. Kuzdra), Biel (57. Bartlewicz), Ozimek (87. Machaj), Hanc, Szczutowski (57. Lebedyński).

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)