Termalica – Odra O. 0:1 (koniec) | Motor – Chrobry 1:1 (koniec) | GKS K. – Górnik Ł. 0:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:1)
Odra Opole
Czwartek 25.04.2024, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Bruk-Bet Termalica Nieciecza dalej brnie w swojej nieudanej serii, a z kolei drugie ligowe zwycięstwo pod rząd zalicza Odra Opole. Na dziś to już wszystko jeśli chodzi o piłkarskie zmagania. Zachęcam wszystkich do śledzenia relacji tekstowych LIVE w serwisie Lajfy. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas. Miłego wieczoru i do następnego! (20:07:22)
    Cenne i wywalczone to zwycięstwo Odry Opole w Niecieczy przeciwko ekipie Bruk-Bet Termalica 1:0 po trafieniu Jakuba Szreka w 16. minucie spotkania. To było ciekawe widowisko, które gospodarze mogli przechylić na swoją stronę, ale dziś nie byli skuteczni!

90+4
    Bardzo udanie w defensywie grają teraz opolanie zatrzymując na swoją korzyść akcję, którą w polu karnym Odry rozgrywali piłkarze w pomarańczowych strojach.

90+4
    Po przejęciu piłki ruszyli z szybkim kontratakiem przyjezdni, ale fatalnie próbował przegrać piłkę z prawej strony boiska na lewą Konrad Nowak i futbolówka trafiła pod nogi defensora z Niecieczy.

90+3
    Rzut wolny dla Bruk-Bet Termalici Nieciecza na wysokości połowy boiska.

90+2
    Jeszcze jedna ofensywna akcja niecieczan i zagranie na pole karne kończy się udaną interwencją Artura Halucha, który tym samym przerywa atak "Słoników".

90+1
    Rozegrali teraz gospodarze rzut rożny, ale pewnie Haluch chwyta piłkę graną na kilka metrów od jego bramki.

90
    Płocczanin sędzia główny Tomasz Marciniak dolicza do regulaminowego czasu gry w tym meczu 5 minut.

89
    Wywalczony jeszcze przez Termalicę rzut wolny na lewej stronie boiska. Duża część zespołu z Niecieczy bierze udział w akcji pod bramką gości.

87
    Długa piłka grana na pole karne gości z Opola, ale czujnie tam wciąż bramkarz Artur Haluch.

86
    Rozegrali ten rzut wolny opolanie, ale nie zagrozili w jakimkolwiek stopniu bramce Loski i z piłką przy nodze już w rozegraniu akcji gospodarze.

85
    Teraz natomiast ukarany żółtą kartką stoper ekipy gospodarzy Wiktor Biedrzycki za wślizg w nogi Hiszpana Borja Galána.

84
    Odra Opole dokonuje zmiany:
    Adrian Purzycki opuszcza boisko a pojawia się na nim Vittorio Continella.

83
    Także Konrad Nowak w szeregach Odry Opole z "żółtkiem" na koncie za ostry wślizg w nogi przeciwnika. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

82
    Piotr Żemło szarpał za rękę Jakuba Wróbla i za przewinienie obrońcy Odry na napastniku Termalici Żemło ogląda żółty kartonik.

80
    Minuty uciekają, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż dąży do wyrównania nie dając rywalom szans na zbyt wiele ataków.

79
    Bardzo niecelne uderzenie piłki głową w wykonaniu gospodarzy po niezłym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

78
    W sprawnym kontrataku opolanie, ale "zakiwali się" oni w polu karnym przeciwnika i wznawia grę sprawnie od własnej bramki Loska.

77
    Bruk-Bet Termalica dokonuje zmiany:
    Kacper Karasek opuszcza boisko a pojawia się na nim Diego Deisadze.

75
    Kapitalnie między słupkami bramki Odry Opole interweniuje Artur Haluch po strzale głową Andrzeja Trubehy. Świetne dośrodkowanie futbolówki z prawej strony boiska, ale znów ratuje gości przed utratą gola golkiper!

74
    Przerzuty z prawej strony boiska na lewą i odwrotnie. Robią co mogą, aby dojść do sytuacji strzeleckiej gospodarze.

73
    Żółtym kartonikiem za przewinienie w ofensywie ukarany Kacper Karasek z drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

72
    Sporo walki po obu stronach barykady, ale częściej wciąż na połowie przeciwnika ekipa Termalici, która zdecydowanie bardziej dąży do zdobycia gola.
    70. Oto kilka ujęć fotograficznych z rywalizacji niecieczan z opolanami. Do końca regulaminowego czasu gry 20 minut, a Odra wciąż na prowadzeniu 1:0!

69
    Austriacki gracz Bruk-Betu Lukas Spendlhofer nieco ucierpiał i potrzebował dłuższej chwili na powrót do rywalizacji.

68
    Starcie dwóch rywali w środku pola gry, ale zdaniem arbitra głównego nieprzepisowo zagrywał piłkarz Odry Opole.

67
    Jakub Antczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Michał Surzyn.

66
    Jean Franco Sarmiento opuszcza boisko a pojawia się na nim Konrad Nowak.

66
    Znów groźnie i mocno w ofensywie gospodarze, ale próba Andrzeja Trubehy trafia prosto w bramkarza opolskiej Odry Artura Halucha.

65
    Wojciech Jakubik opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Jędrasik.

63
    Dośrodkowanie na pole karne Odry Opole ląduje idealnie w rękawicach bramkarskich Artura Halucha.

62
    Zawodnik Odry Opole Jean Franco Sarmiento ostro potraktowany przez ukraińskiego defensora Bruk-Bet Termalici Nieciecza Artema Putiwcewa i sędzia Tomasz Marciniak z Płocka wyciąga z kieszonki żółty kartonik.

60
    W Niecieczy godzina gry za nami, a gospodarze, czyli Bruk-Bet Termalica przegrywa u siebie z wyżej notowaną w ligowej tabeli Odrą Opole 0:1.

59
    Niecelne wykończenie akcji pod bramką opolan po rozegraniu tego kornera przez gospodarzy.

58
    Teraz zarówno Odra, jak i Termalica miały swoje okazje, ale lepiej wychodzą z tego ci drudzy, którzy dokładają kolejny korner do statystyk.

57
    Akcja lewą flanką Jakuba Wróbla zakończona strzałem, a piłka po nodze rywala opuszcza boisko. Mamy korner dla gospodarzy tego pojedynku.

55
    Zza pola karnego lekki strzał po ziemi oddaje Andrzej Trubeha i piłkę wzrokiem odprowadza na aut bramkowy golkiper opolskiej Odry Artur Haluch.

54
    Ukraiński zawodnik gospodarzy Taras Zawijśkyj decyduje się na uderzenie z daleka i piłka szybuje nad poprzeczką.

53
    Dalekim wybiciem piłki reagują na akcję rywali goście z Opola, ale wciąż w posiadaniu futbolówki żądna gola Termalica.

52
    Z rzutu wolnego bezpośrednio uderza piłkę Hiszpan Borja Galán, ale jeszcze lepiej interweniował kapitan Bruk-Bet Termalici Nieciecza bramkarz Tomasz Loska. Mamy zatem róg dla opolan!

51
    Dawid Czapliński podcinany nogą przez rywala i mamy rzut wolny dla Odry, ale obędzie się bez kartki.

50
    Kolejna akcja rozgrywana przez gospodarzy pod bramką rywali, ale futbolówka w rękach Halucha.

49
    Nieznacznie nad poprzeczką oddaje strzał Ukrainiec Andrij Dombrowśkyj sprzed pola karnego!

48
    Morgan Faßbender opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Wróbel.

48
    Wywalczony korner przez niecieczan. Za moment dojdzie do wymuszonej zmiany w szeregach Bruk-Betu Termalica.

47
    Prostopadle Kacper Karasek zagrywa piłkę na pole karne przeciwnika w kierunku wybiegającego na pozycję Andrzeja Trubehy, ale zamiary rywala uprzedza bramkarz Odry Opole Artur Haluch.

46
    Maciej Wolski opuszcza boisko a pojawia się na nim Andrzej Trubeha.

46
    Jakub Nowakowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Bruno Wacławek.

46
    2. połowa rozpoczęta przez gospodarzy.
    W grze spora przewaga na korzyść gospodarzy, czyli Bruk-Bet Termalici Nieciecza, ale konkretniejsze okazje tworzyli sobie goście, czyli Odra Opole, która prowadzi w wyjazdowym meczu skromnie, bo wynikiem 1:0!

45+6

45+5
    Jakub Antczak miał doskonałą okazję, aby zdobyć z kilkunastu metrów gola z dystansu. Sytuacja ta podobna do tej po której padł jedyny gol w tym spotkaniu. Nieznacznie przestrzelił zawodnik Odry Opole!

45+4
    Wznowiona rywalizacja, a opolanie wywalczyli jeszcze korner w ostatnich momentach gry pierwszej połowy.

45+3
    Potrzebuje jeszcze pomocy medycznej na połowie gospodarzy jeden z graczy Bruk-Bet Termalica. Mamy więc chwilową przerwę.

45+2
    Faul w ataku jednego z graczy Termalici i powalony w tej sytuacji Mateusz Spychała. Mamy więc rzut wolny dla Odry.

45+1
    Ostatnie chwile gry, a wciąż z zamiarami zdobycia gola gospodarze, którzy nie odpuszczają ataków Odrze Opole.

45
    Doliczone trzy minuty przez arbitra głównego tego meczu Tomasza Marciniaka z Płocka do pierwszej części pojedynku.

43
    Kapitan i środkowy obrońca Odry Opole Mateusz Kamiński ostro potraktował Kacpra Karaska, ale bez kary kończy się jedynie na rzucie wolnym.

42
    Znów w roli głównej Morgan Faßbender, ale tym razem Niemiec wypychany z piłką poza obręb pola gry. Wznawia rywalizację Haluch.

41
    Walczy o piłkę w narożniku boiska Morgan Faßbender, ale Niemiec został osaczony rywalami, którzy przejmują futbolówkę spod jego nóg.

40
    Rzut wolny dla Odry Opole na prawej flance i wykona go Rafał Niziołek.

39
    Strącone dośrodkowanie futbolówki z narożnika boiska przez gospodarzy, ale dalej to Termalica w posiadaniu futbolówki.

38
    Świetnie Kacper Karasek zbiega z lewego skrzydła do środka boiska na 16. metrze i oddaje on mocny i kąśliwy strzał po ziemi, który na róg sparuje bramkarz Odry Opole Artur Haluch. Mamy korner dla Termalici!

37
    Przejmują sprawnie piłkę gospodarze rywalom po rozegraniu tego stałego fragmentu gry i mamy znów w natarciu Termalicę.

36
    Zbyt duża agresja Ukraińca w walce powietrznej o futbolówkę i zdaniem arbitra zasłużył Andrij Dombrowśkyj na żółty kartonik w tej sytuacji. Faulowany był Adrian Purzycki i Odra grać będzie od rzutu wolnego.

35
    Mecz został wznowiony, a Czapliński jest opatrywany za linią boczną boiska.

34
    Poważnie cierpi na placu gry Dawid Czapliński faulowany przez Wojciecha Jakubika. To być może poważniejszy uraz zawodnika Odry. Mamy więc przerwę w grze.

33
    Coraz aktywniejsza w ofensywie jest Termalica, która rozgrywa kolejny rzut wolny w pobliżu bramki Odry. Walczą o wyrównującego gola podopieczni trenera Marcina Brosza.

32
    Adrian Purzycki fauluje Kacpra Karaska przy linii bocznej placu gry i od rzutu wolnego gra Termalica.

31
    Zbyt mocne zagranie piłki na lewą flankę do Jakuba Szreka, który nie nadążył za tym podaniem.

30
    Odchodząca centra piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Kacpra Karaska na głowę nabiegającego Wiktora Biedrzyckiego, ale próba stopera Termalici Bruk-Bet niecelna.

29
    Coraz to bardziej kombinacyjnie gra Termalica i efektem tego jest kolejny korner wywalczony przez gospodarzy tego meczu.

28
    Kilkanaście metrów od bramki niecieczan ustawiony tyłem do bramkarza Borja Galán szybko się obrócił z futbolówką i Hiszpan oddał strzał prosto w bramkarza Tomasz Loskę.

27
    Zablokowane dośrodkowanie Morgana Faßbendera na prawej stronie boiska przy linii końcowej przez Rafała Niziołka. Gospodarze mają rzut rożny.

26
    Przebywamy teraz nieco dłużej niż w poprzednich minutach gry na połowie gości z Opola, którzy bronią akcji konstruowanych przez gospodarzy.

25
    Faul na lewej flance boiska dostrzega teraz Tomasz Marciniak i arbiter z Płock wskazuje na rzut wolny dla niecieczan.

24
    Składnie skonstruowana akcja przez Termalicę. Ukrainiec Taras Zawijśkyj z prawej strony pola karnego zagrywa górną piłkę na lewą stronę, a tam celny strzał w światło bramki chwyta Artur Haluch.

23
    W ofensywnej wymianie gospodarze, ale ponownie problemy komunikacyjne powodują, ze futbolówka opuszcza plac gry i wznowi teraz to spotkanie Haluch z linii 5. metra.

22
    Wysoko i niecelnie nad bramką uderza po rozegraniu tego kornera Mateusz Spychała.

21
    Wywalczyli przyjezdni rzut rożny po składnej akcji w pobliżu bramki gospodarzy.

20
    Niemiecki piłkarz Bruk-Bet Termalica Nieciecza Morgan Faßbender za przewinienie i zbyt dużą agresję w tej sytuacji zostaje ukarany żółtą kartką.

19
    Taktyczne przewinienie w środku pola. Od rzutu wolnego gra opolska Odra.

18
    Zwolnili nieco swoje poczynania na boisku gospodarze. Termalica przestaje grać nerwowo na pamięć, a skupia się bardziej na precyzyjniejszym rozgrywaniu piłki na swojej połowie.

17
    Wciąż napiera na przeciwnika ekipa Odry. Kolejny faul w bocznej strefie boiska, co skutkuje kolejnym rzutem wolnym dla gości.
    16. Jakub SZREK - 0:1

16
    Gol dla Odry!
    Gola strzelił JAKUB SZREK!

Jako pierwsi na prowadzenie wychodzą w tym meczu przyjezdni z Opola. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy spore zamieszanie, a futbolówka spada pod nogi dobrze ustawionego na pograniczu pola karnego niecieczan JAKUBA SZREKA, który decyduje się na uderzenie, a piłka po rękach bramkarza Termalici Bruk-Bet Nieciecza Tomasza Loski znajduje drogę do bramki. Odra prowadzi w tym meczu 1:0!

15
    Po rozegranym przez Odrę stałym fragmencie gry ponownie faulowany na prawym skrzydle Spychała i będzie kolejny rzut wolny dla gości.

14
    Na prawej flance faulowany Mateusz Spychała i od rzutu wolnego będą grać goście.

13
    Ponownie w dogodnej okazji Morgan Faßbender, który był bliski otrzymania dobrego podania, ale znów w ostatniej chwili opolska defensywa szczelnie ustawiona blisko swojej bramki.

12
    Piotr Żemło w ostatniej chwili we własnym polu karnym przerywa kluczowe podanie do dobrze ustawionego zawodnika Termalici.
    11. Statystyczne ciekawostki dotyczące drużyny Odry Opole!

10
    Z bliskiej odległości fatalnie prosto w bramkarza Odry Opole Artura Halucha oddaje strzał czubkiem buta niemiecki gracz Morgan Faßbender, co sprawia, że wciąż w Niecieczy jest bezbramkowo.

9
    Akcja ofensywna przeprowadzona przez niecieczan, ale ostatecznie od linii 5. metra wznawia rywalizację bramkarz "Oderki" Artur Haluch.

8
    Pierwsza dogodna okazja przyjezdnych z Opola i po centrze z narożnika boiska Hiszpana Borja Galána, futbolówkę głową strącił w "11" rywali Dawid Czapliński, a akcję chciał zamknąć skutecznie Rafał Niziołek jednak próba doświadczonego zawodnika Odry jest niecelna!

7
    Wysoki pressing pod bramką przeciwnika graczy Odry Opole skutkuje wywalczeniem rzutu rożnego po sporym błędzie kapitana i bramkarza ekipy gospodarzy Tomasza Loski.

6
    Sporo walki w tej rywalizacji jak na kilka minut jej trwania. Kolejne przewinienie taktyczne, a winowajcą w tej sytuacji przy linii bocznej boiska Jakubik.

5
    Prawy defensor opolskiej Odry Mateusz Spychała ruszył z piłką na prawym skrzydle, ale jego akcja została przerwana faulem przeciwnika. Chwila przerwy na dojście do pełni sił zawodnika z Opola.

4
    W tradycyjnych strojach pomarańczowych z białymi dodatkami grają dziś piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a z kolei w niebiesko-czerwonych trykotach z białymi wstawkami występują goście, czyli ekipa Odry Opole.

3
    Arbier z Płocka Tomasz Marciniak odgwizduje kolejne przewinienie w tej rywalizacji. Teraz ucierpiał natomiast Wojciech Jakubik w szeregach gospodarzy.

2
    Teraz z kolei przy linii bocznej boiska Jakub Szrek faulowany przez jednego z piłkarzy Termalici.

1
    Jakub Nowakowski powalony na murawę w środkowej strefie boiska przez Dawida Czaplińskiego. Od rzutu wolnego grają gospodarze.

1
    Mecz rozpoczęty przez piłkarzy Odry.
    W takich strojach zagrają dziś goście z Opola!

Wyjściowe składy:

Bruk-Bet Termalica: Loska (C) – Spendlhofer, Biedrzycki, Putiwcew – Zawijśky, Nowakowski, Karasek, Dombrowśkyj, Wolski – Jakubik, Faßbender.

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Jovanović, Wacławek, Bahonko, Jędrasik, Deisadze, Trubeha, J. Wróbel.

Trener: Marcin Brosz.

Odra Opole: Haluch – Spychała, M. Kamiński (C), Żemło, Szrek – Niziołek, Purzycki – Antczak, Czapliński, Galán – Sarmiento.

Zmiany: Burta – Pikk, Continella, W. Kamiński, Mikinič, Hebel, Surzyn, M. Wróbel, Nowak.

Trener: Adam Nocoń.

Główny: Tomasz Marciniak (Płock).
    Asystenci: Krzysztof Nejman – Michał Pierściński.
    Techniczny: Patryk Świerczek.
    VAR/AVAR: Sebastian Jarzębak – Damian Gawęcki.
    A taki skład do gry desygnuje dziś szkoleniowiec Odry Opole Adam Nocoń!
    Wyjściowa "11" drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza pod wodzą trenera Marcina Brosza!

Cześć! Mecz startuje o 18:00.

Adam Ka

Gole: 16. Szrek

Kartki:   20. Faßbender (BRK), 36. Dombrowśkyj (BRK), 62. Putiwcew (BRK), 73. Karasek (BRK), 85. Biedrzycki (BRK) – 82. Żemło (ODO), 83. Nowak (ODO)

Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 0:0. Foule: 17:19.
    Bruk-Bet Termalica: Loska (C) – Spendlhofer, Biedrzycki, Putiwcew – Zawijśky, Nowakowski (46. Wacławek), Karasek (77. Deisadze), Dombrowśkyj, Wolski (46. Trubeha) – Jakubik (65. Jędrasik), Faßbender (48. J. Wróbel).

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Jovanović, Bahonko.

Odra Opole: Haluch – Spychała, M. Kamiński (C), Żemło, Szrek – Niziołek, Purzycki (84. Continella) – Antczak (67. Surzyn), Czapliński, Galán – Sarmiento (66. Nowak).

Zmiany: Burta – Pikk, W. Kamiński, Mikinič, Hebel, M. Wróbel.