Zagłębie S. – Stal Rz. 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – GKS T. 0:2 (koniec) | Resovia – Wisła K. 1:1 (koniec)
Resovia
1:1 (0:0)
Wisła Kraków
Wtorek 23.04.2024, 20:30 • Stadion Miejski, Rzeszów. • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Podział punktów w Rzeszowie! Końcówka tego starcia była szalona. Wydawało się, że Wisła rzutem na taśmę zdobędzie trzy oczka, ale Resovia zawalczyła do końca i dzięki trefieniu Górskiego dopisuje do swojego dorobku cenny punkt! (22:35:15)

90+7

90+6
    Żółtą kartką upomniany Ciepiela (Resovia).

90+5
    Mija ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Na pewno pogramy jeszcze chwilę dłużej.

90+4
    Żółtą kartką upomniany Żyro (Wisła Kraków).

90+2
    Gol dla Resovii!
    Gola strzelił GÓRSKI

Gol! Ależ odpowiedź gospodarzy! Po raz kolejny pokazał się na skrzydle Ibe-Torti. Tym razem skrzydłowy Resovii podał do Górskiego, który obrócił się z Colleyem na plecach, a potem pokonał Ratona! Naprawdę świetnie to zrobił snajper "Pasiaków"!

90+1
    Daniel Stefański zdecydował się dorzucić pięć minut do podstawowego czasu gry.

90+1
    Gol dla Wisły!
    Gola strzelił RODADO!

Dopięli swego krakowianie! Wrzutka w pole karne Resovii i kompletnie odpuszczony został Rodado. Hiszpan niezwykł marnować takich sytuacji!

90
    Zbyt płaska wrzutka z rzutu wolnego. Łatwo wybijają piłkę z szesnastki gospodarze.

89
    Rzut wolny dla Wisły. Okazja na dośrodkowanie piłki w pole karne rywala.

88
    Odpowiedziała Resovia! Strzał tuż zza szesnastki Ciepieli, ale prosto w Ratona!

87
    To była piłka meczowa! Rodado w sytuacji sam na sam z Pindrochem! Lepszy w tym pojedynku golkiper Resovii.

86
    Odbił się teraz od rywala Ibe-Torti i chyba dobra decyzja Stefańskiego o nieodgwizdaniu faulu.

85
    Fatalna próba uderzenia tuż zza szesnastki Baeny. Wznowi grę Pindroch.

85
    Żyro nabił futbolówką jednego z rywali i zdołał wywalczyć korner.

84
    Próba z dystansu Marcina Urynowicza, po którego strzale futbolówka została zablokowana.