Man City – Real Madryt 1:1 (3:4 po rz. karnych) | Bayern – Arsenal 1:0 (koniec)
koniec po rz. karnych (3:4)
Manchester City
1:1 (0:1)
Real Madryt
Środa 17.04.2024, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Liga Mistrzów UEFA • Ćwierćfinał

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu!

Faule: 15:11. (23:55:06)

Ależ dwumecz za nami! Po pierwszym spotkaniu w Madrycie mieliśmy remis i przyszedł czas na rywalizację w Manchesterze. Real szybko strzelił, a później odpierał ataki gospodarzy. Królewscy jedynie raz skapitulowali i przyszedł czas na dogrywkę. Po trzydziestu minutach obejrzeliśmy karne, które były idealnym zwieńczeniem tej rywalizacji. Ostatecznie górą był Real i to Królewscy zagrają w półfinale Ligi Mistrzów. Zespół z Madrytu dołączył do Bayernu, BVB oraz PSG.

1:1
    Mateo KOVAČIĆ marnuje karnego! Broni Łunin!

2. serie
    1:1
    Jude BELLINGHAM wykorzystuje karnego!

2. serie
    1:0
    Bernardo SILVA marnuje karnego! Uderzył prosto w ręce Łunina.

1. serie
    1:0
    Luka MODRIĆ marnuje karnego! Broni Ederson!

1. serie
    1:0
    Julián ÁLVAREZ wykorzystuje karnego!

Rzuty karne rozpoczęte.

Dwa losowania za nami. Pierwsze wyłoniło na którą bramkę będą strzelane karne. Drugie losowanie miało wyłonić kto będzie strzelał. Wygrali je gracze City i zdecydowali, że to oni będą strzelać jako pierwsi.

Kamil Kazmierczak

Gole: 76. De Bruyne – 12. Rodrygo

Kartki:   59. Grealish (MAC), 61. Gvardiol (MAC), 90. Rodri (MAC) – 38. Carvajal (REA), 90+4. F. Mendy (REA)

3:4   Antonio Rüdiger (REA)

Strzały celne: 11:3. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 18:1. Spalone: 1:1. Foule: 15:11.
    Manchester City: Ederson – Walker (C), Dias, Akanji (112. Stones), Gvardiol – Rodri, De Bruyne (112. Kovačić) – B. Silva, Foden, Grealish (72. Doku) – Haaland (91. Álvarez).
    Zmiany: Ortega, Carson – Aké, S. Gómez, Nunes, Bobb, Lewis.

Real Madryt: Lunin – Carvajal (110. Militão), N. Nacho (C), Rüdiger, F. Mendy – Valverde, Camavinga, Kroos (79. Modrić) – Rodrygo (84. B. Díaz), Bellingham, Vinícius Júnior (102. Vázquez).
    Zmiany: Arrizabalaga, F. González – Joselu, Ceballos, F. García, Güler.

Główny: Daniele Orsato (ITA)
    Asystenci: Ciro Carbone (ITA), Alessandro Giallatini (ITA)
    Techniczny: Maurizio Mariani (ITA)
    VAR: Massimiliano Irrati (ITA)
    AVAR: Paolo Valeri (ITA)
    09.04.2024
    Real Madryt - Man City 3:3

Gole: 12. Dias (swój), 14. Rodrygo, 79. Valverde – 2. B. Silva, 66. Foden, 71. Gvardiol

Kartki:   1. Tchouaméni (REA), 81. Carvajal (REA) – 37. Akanji (MAC), 88. B. Silva (MAC)