Stal M. – Widzew 0:0 (koniec) | Puszcza – Lech P. 2:1 (koniec) | Raków – Legia 1:1 (koniec)
Raków Częstochowa
1:1 (0:1)
Legia Warszawa
Sobota 13.04.2024, 20:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • PKO Ekstraklasa • 28. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:02:19)

Posiadanie piłki: 52% : 48%.
    Strzały celne: 5:2.
    Strzały niecelne: 2:5.
    Rzuty rożne: 3:3.
    Spalone: 1:0.
    Foule: 14:16.

Po jednym golu w obu połowach i hit PKO Ekstraklasy zakończył się remisem 1:1 Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa. Ante Crnac nie pozwolił gościom ucieszyć się ze zwycięstwa w debiucie pod wodzą Goncalo Feio.

90+5

90+3
    I być może ostatnia szansa na zaskoczenie przyjezdnych rozegraniem rzutu wolnego. Wysocy podopieczni Dawida Szwargi nie doczekali się celnego dośrodkowania.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymał Steve Kapuadi za ostre przewinienie.

90
    Doliczone minimum cztery minuty do regulaminowego czasu.

89
    Ile minut doliczy sędzia?

88
    Jean Carlos Silva zakończył rajd uderzeniem. Pudło.

87
    Niezmiennie gospodarze z przewagą w posiadaniu piłki.

86
    Pozostało jeszcze obu zespołom trochę czasu na poprawienie wyniku w końcówce spotkania.

84
    Raków Częstochowa dokonuje zmiany:
    Władysław Koczerhin opuszcza boisko a pojawia się na nim Gustav Berggren.
    82. Ante CRNAC - 1:1

82
    Gol dla Rakowa!
    Gola strzelił ANTE CRNAC!

Wyrównanie w Częstochowie! Ante Crnac urwał się obrońcom Legii Warszawa i główkował z bliska do bramki po wrzutce Frana Tudora. Goście muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu.

80
    Po raz drugi po przerwie Władysław Koczerhin sprawdził czujność Dominika Hładuna uderzeniem zza pola karnego.

80
    Mało czasu pozostaje gospodarzom na poprawienie niekorzystnego wyniku.

78
    Spokojnie od rzutu wolnego będąca na prowadzeniu drużyna prowadzona przez Goncalo Feio.

78
    Giannis Papanikolaou opuszcza boisko a pojawia się na nim Ben Lederman.

77
    Szykuje się również zmiana w przegrywającym zespole.

Sebastian

Gole: 82. Crnac – 17. Pekhart

Kartki:   33. Drachal (RAK), 48. Tudor (RAK) – 45+1. Kapustka (LEG), 90+2. Kapuadi (LEG)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 1:0. Foule: 14:16.
    Raków Częstochowa: Sahinović – Racovițan, Arsenić (C) (27. Rodin), Svarnas – Tudor, Koczerhin (84. Berggren), Papanikolaou (78. Lederman), J. Silva – Drachal (46. Nowak), Yeboah – Crnac.
    Zmiany: Bieszczad – A. Kovačević, Myszor, Baráth, Otieno.

Trener: Dawid Szwarga

Legia Warszawa: Hładun – Pankov (76. Jędrzejczyk), Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Elitim, Kapustka (59. Çelhaka), P. Kun (76. G. Dias) – Josue (C), Pekhart (59. Rosołek), Gual.
    Zmiany: Tobiasz – Zyba, Ziółkowski, Morishita, Rejczyk.

Trener: Goncalo Feio

Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom)