0:0
przed meczem
Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:45. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy Państwu kilkanaście minut wcześniej. Zapraszam na wspólne emocje!
0:0
przed meczem
Początek zapowiadanego spotkania w sobotnie popołudnie równo o godzinie 17:30. Choć faworytem są gospodarze to PlusLiga już nie raz pokazała w tym sezonie, że o niespodzianki nietrudno. Z tego właśnie powodu liczymy na sporo siatkarskich emocji. Do usłyszenia na lajfach!
0:0
przed meczem
Ale najpierw przyjdzie im zmierzyć się z Treflem Gdańsk. Początek spotkania zaplanowano na 20:30, serdecznie zapraszam na śledzenie relacji z tego spotkania.
0:0
przed meczem
Czy Developres odniesie kolejne zwycięstwo w obecnym sezonie? Przekonamy się o tym już w sobotę! Na relację live zapraszamy Państwa od godziny 15:00 jedynie na lajfach!
0:0
przed meczem
Energetyczne siatkarki z Kalisza w poprzedniej serii mierzyły się z Developresem i musiały uznać wyższość wicelidera tabeli. Wynik 0:3 mówi sam za siebie. Dla nich będzie to drugie pod rząd bardzo trudne spotkanie. Niemniej zapraszamy do śledzenia z nami relacji z tego wydarzenia.
0:0
przed meczem
Przed rozpoczęciem 10. kolejki spotkań w ŁKS w tabeli zajmował czwarte miejsce, zaś BKS szóste.