(1:3)
Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji!
2:0
(0:0)
Armenia wygrała z Kazachstanem 2-0 po trafieniach Mchitarjana i Ozbiliza. Długo gospodarze nie mogli znaleźć recepty na głęboko ustawionych rywali. Punktem zwrotnym pojedynku była czerwona kartka Malyja, na którą zapowiadało się od samego początku. Kazachowie bardzo ryzykowali, atakowali agresywnie swoich przeciwników i wielokrotnie narazili się sędziemu. Ekipa Mchitarjana zgarnia trzy oczka. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com.

(2:0)
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.
1:2
(0:1)
Wygrywamy tę grę nerwów! Zwyciężamy na bardzo trudnym terenie z Czarnogórą, a co za tym idzie, jesteśmy coraz bliżej awansu do Mistrzostw Świata w Rosji. Po rozegraniu pięciu spotkań mamy na koncie już 13 punktów i pewnie przewodzimy w tabeli Grupy E. Może i spotkanie nie było zbyt porywające, ale ostatecznie to my zwyciężamy. W drugiej części tego pojedynku nasi zawodnicy grali zbyt chaotycznie. Czarnogórcy mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać!
0:0
(0:0)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM!
1:0
(0:0)
To już wszystko na dziś z Glasgow. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy spokojnej nocy.
2:0
(1:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie pokonuje przed własną publiką Ursusa Warszawa 2:0. Wynik meczu w 40. minucie, z rzutu karnego otworzył Domżalski, a na nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania było już 2:0 i taki oto rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra.
0:1
(0:0)
0:4
(0:1)
Sędzia Przybył kończy dzisiejsze spotkanie. Gospodarze zostawili dziś na boisku bardzo dużo zdrowia, pokazując licznie zgromadzonym na stadionie kibicom wiele składnych akcji, jednak problem wykończenia nie jest obcy Lechii od początku sezonu. Po pierwszej połowie można było odnieść wrażenie, że mecz jest z kategorii tych "na remis", jednak zabójcza skuteczność Stali oraz dzisiejsza postawa bramkarza Lechii zadała wysoki wymiar kary, w postaci czterobramkowej porażki.
Ekipa z Brzegu wraca dziś do siebie z kompletem punktów, a Lechia musi wyciągnąć wnioski z bolesnej porażki, by już za tydzień powalczyć o tak potrzebne punkty ze Ślęzą w Oławie.

Dziękuję za uwagę!
1:3
(1:0)
Unia przegrywa z GKS-em 1:3, choć w 21. minucie objęła prowadzenie. W drugiej połowie odrodzili się jastrzębianie i to oni dopisują do swojego dorobku trzy oczka.
0:3
(17:25, 16:25, 18:25)
0:0  Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na stronie lajfy.com
3:0
(25:22, 25:16, 25:12)
0:0  Pierwsza partia dawała nadzieję na interesujące spotkanie, ale drugi oraz trzeci set przebiegał już zupełnie pod dyktando mistrzów Polski. Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na następne relacje live!
3:1
(25:12, 25:17, 21:25, 25:16)
0:0  Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji na portalu lajfy.com!
3:2
(25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)
0:0  Niesamowite spotkanie. Sopocianki wygrywają z Mistrzyniami Polski i utrzymują się w lidze. Przyjezdne za to zapewniają sobie wygraną w rundzie zasadniczej. Samo spotkanie bardzo ciekawe. Atomówki walczyły dzielnie, ale trzeba przyznać, że Chemik popełniał sporo błędów.
3:2
(20:25, 21:25, 25:19, 25:16,15:8)
0:0  Dziękuje za uwagę i zapraszam na inne relacje na portal lajfy com
25:33
(12:19)
Po zmianie stron gospodarze nie zdołali odrobić strat z pierwszej połowy. W dodatku w 48 minucie swój zespół po raz trzeci osłabił Sulej, przez co nie mógł zagrać już w dzisiejszym spotkaniu. Zasłużone zwycięstwo 25:33 odnoszą dzisiaj zawodnicy Górnika Zabrze.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY COM!
Stefan Kraft (AUT)
koniec spotkania
57:33
Za nami trening punktowany, w którym Fogo Unia Leszno pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Nie o wynik tutaj chodziło, a o rozjeżdżenie przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Pogoda dzisiaj dopisała, więc zadowoleni mogą być zawodnicy, jak i kibice, którzy zaskoczyli dziś liczną frekwencją na leszczyńskim owalu. Dziękujemy za wspólne emocje!
Sebastian Vettel (GER)
4:3
(2:1)
Bardzo interesujące spotkanie oglądaliśmy dzisiaj w Nowinach. Gospodarze zagrali bardzo dobre spotkanie, mimo braków kadrowych. Remedium próbowało atakować, ale jeśli zawodnicy decydowali się na strzały to raczej nic z tego ciekawego nie było. Podopieczni Piotra Lichoty bez wątpienia zasłużyli na to zwycięstwo. A ten komplet punktów dał gospodarzom pewne utrzymanie w tym sezonie. Z Nowin to już wszystko, dziękuję za uwagę.
2:6
(1:3)
Spotkanie w Rzeszowie za nami! Zasłużenie triumfuje AZS UMCS, który udowodnił, że jego wysoka pozycje w stawce I ligi nie jest przypadkiem. Gospodarzy stać było tylko na zrywy, a dzisiaj to nie wystarczyło, aby pokonać wyżej notowanego rywala.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com!
108:95
Relacja na żywo z tego meczu nie zostanie przeprowadzona. Po zakończeniu spotkania, opublikowany zostanie jego wynik.
115:127
(26:40, 61:71, 91:96)
Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live! Dzisiaj z wielkiego zwycięstwa cieszą się gracze Washington Wizards. Czarodziejów do ważnego zwycięstwa poprowadził rewelacyjny John Wall, który zakończył mecz z kolejnym w tym sezonie double-double. Świetnie w decydujących fragmentach spotkania zaprezentował się także Kelly Oubre Jr, a na przestrzeni całego starcia bardzo dobrze spisał się Bradley Beal.