Wyłączny partner relacji:
2:1
(1:1)
Warta Poznań pokonuje Podbeskidzie 2:1. Dwa gole dla "Zielonych" – oba z rzutów karnych zdobył Mateusz Kupczak. Dla gości trafił dziś Sieracki. Dziękujemy!
2:2
(1:0)
Mecz w Radomiu ostatecznie zakończył się dwubramkowym remisem. Obie drużyny miały swoje okazje, które wykorzystywały. Obie również popełniały sporo błędów, które na pewno zostaną przeanalizowane już w szatni. Dziękuję za uwagę. Zapraszamy na kolejne ralacje live!
1:2
(1:1)
Koniec meczu! Trzecia porażka Olimpii Grudziądz z rzędu stała się faktem. Podopieczni Mariusza Pawlaka przegrali na własnym stadionie z Wigrami Suwałki 1:2. Bramkę na wagę trzech "oczek" zdobył w 74. minucie Arkadiusz Najemski.
1:0
(1:0)
Bardzo ciężkie spotkanie dla obu ekip. W pierwszej części gospodarze zdominowali gości, ale druga odsłona wyglądała już zupełnie inaczej. Opolanie szukali bramki dającej remis, dość intensywnie naciskając na połowie rywala.
1:2
(0:2)
Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru!
0:3
(0:2)
Chojniczanka Chojnice nieco poprawiła swoją postawę po przerwie, ale nie zdołała odmienić losów spotkania. Mało tego, straciła jeszcze jedną bramkę i ostatecznie przegrywa 0:3. Krótka passa meczów wygranych z rzędu została przerwana. Miedź swoją bardzo dobrą postawą (szczególnie wyszkoleniem technicznym) potwierdza, że jest jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy. To na tyle z Chojnic, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.
1:0
(1:0)
2. połowa (90+3)
90+3  Koki Hinokio blokuje wrzutkę w jedenastkę Stomilu. Sandecja zyskuje rzut rożny.
0:0
(0:0)
Zakończyło się spotkanie w Krakowie. Po lepszej drugiej odsłonie, ostatecznie padł bezbramkowy remis. Bez wątpienia bardziej zadowoleni z tego punktu mogą być goście, którzy od 62. minuty grali w "dziesiątkę". Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje!
2:1
(1:1)
1:1
(0:0)
No i remis! Wydawało się, że Skra dowiezie wygraną do końca z uwagi na grę w przewadze, ale w ostataniej minucie Elana doprowadza do wyrównania!
0:1
(0:1)
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.
1:1
(1:0)
Wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem 1:0 Resovii, jednak goście dzięki bramce w doliczonym czasie gry wywożą bardzo cenny punkt z Rzeszowa!

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach. Do usłyszenia!
1:2
(0:0)
Bardzo ciekawa druga połowa spotkania za nami. Ostatecznie Stal pokonuje 2:1 Górnika i wskakuje na pozycję lider II ligi!

1:1
(0:1)
Spotkanie zakończone remisem, chociaż to gospodarze byli stroną dominującą. Katowiczanom zabrakło nieco szczęścia!