Ordabasy – Petrocub 0:0 (koniec) | Flora – Celje 0:5 (koniec) | Slovan – FC Struga 4:2 (koniec)
RFS Riga – Larne FC 3:0 (koniec) | Klaksvik – Differdange 2:0 (koniec) | Łudogorec – Dinamo Bt. 3:1 (koniec)
Dinamo M. – Piunik 0:0 (koniec) | Banja Luka – Egnatia 1:0 (koniec)
finał
Flora Tallinn
0:5 (0:3)
NK Celje
Środa 10.07.2024, 18:00 • Lilleküla Stadium (Tallinn) • Liga Mistrzów UEFA • Runda kwalifikacyjna
     
    90+3
    Koniec meczu. (19:50:46)
    90. Svetlin (CLJ) - 0:5
     
    90
    Gol dla zespołu Celje!
    Gola strzelił SVETLIN!.
     
    89
    Żółtą kartką upomniany Zabukovnik (NK Celje).
     
    86
    Flora Tallinn dokonuje zmiany:
    Soomets opuszcza boisko a pojawia się na nim Cekredzi.
     
    83
    NK Celje dokonuje zmiany:
    Kucys opuszcza boisko a pojawia się na nim Edmilson.
     
    75
    Flora Tallinn dokonuje zmiany:
    Zenjov opuszcza boisko a pojawia się na nim Varjund.
     
    74
    NK Celje dokonuje zmiany:
    Karničnik opuszcza boisko a pojawia się na nim Kouter,
    Menalo opuszcza boisko a pojawia się na nim Popovič.
    71. Aarons (CLJ) - 0:4
     
    71
    Gol dla zespołu Celje!
    Gola strzelił AARONS!.
     
    70
    NK Celje dokonuje zmiany:
    Matko opuszcza boisko a pojawia się na nim Aarons,
    Bobičanec opuszcza boisko a pojawia się na nim Kvešič.
     
    66
    Flora Tallinn dokonuje zmiany:
    Kurakskin opuszcza boisko a pojawia się na nim Roivassepp.
     
    46
    2. połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    1. połowa zakończona.
    45+1. Zabukovnik (CLJ) - 0:3
     
    45+1
    Gol dla zespołu Celje!
    Gola strzelił ZABUKOVNIK!.
     
    44
    Żółtą kartką upomniany Tougjas (Flora Tallinn).
     
    37
    Żółtą kartką upomniany Hussar (Flora Tallinn).
    21. Matko (CLJ)
    Gole: 7. Matko (Krefl), 10. Vukliševič (Kucys), 45+1. Zabukovnik, 71. Aarons, 90. Svetlin

    Kartki:   37. Hussar (FLT), 44. Tougjas (FLT) – 89. Zabukovnik (CLJ)

    Spudłowany karny!: 21. Matko (CLJ), out


    Posiadanie piłki: 31 % : 69 %.
    Strzały celne: 1:18. Strzały niecelne: 4:14. Rzuty rożne: 0:8. Foule: 8:6.
    Flora Tallinn: Grunvald – Hussar, Vaher, Tougjas, Veering – Zenjov (75. Varjund), Soomets (86. Cekredzi), Kreida, Kuraksin (66. Roivassepp) – Lepik, Alliku
    Zmiany: Lapa, Rebane – Alamaa, Cekredzi, Kalimullin, Kolobov, Lukas, Lukka, Pihela, Roivassepp, Varjund, Vassiljev

    Trener: Hurt N.

    NK Celje: Rozman – Karničnik (74. Kouter), Vukliševič, Zec, Krefl – Svetlin, Zabukovnik, Bobičanec (70. Kvešič) – Matko (70. Aarons), Kucys (83. Edmilson), Menalo (74. Popovič)
    Zmiany: Kolár, Štubljar – Aarons, Brnič, Dulca, Edmilson, Kavčič, Kouter, Kvešič, Nemanič, Popovič

    Trener: Krznar D.

    Sędziowie: Alejandro Muñiz Ruiz – Diego Sánchez Rojo, Fabian Blanco Rodríguez (ESP)
    Wtorek 16.07.2024
    Celje - Flora