Ordabasy – Petrocub 0:0 (koniec) | Flora – Celje 0:5 (koniec) | Slovan – FC Struga 4:2 (koniec)
RFS Riga – Larne FC 3:0 (koniec) | Klaksvik – Differdange 2:0 (koniec) | Łudogorec – Dinamo Bt. 3:1 (koniec)
Dinamo M. – Piunik 0:0 (koniec) | Banja Luka – Egnatia 1:0 (koniec)
finał
Ordabasy Szymkent
0:0 (0:0)
CS Petrocub
Środa 10.07.2024, 17:00 • Stadion Munaitpasov, Šymkent (KAZ) • Liga Mistrzów UEFA • Runda kwalifikacyjna
     
    90+4
    Koniec meczu. (18:52:23)
     
    90+1
    Żółtą kartką upomniany Jachšibojev (Ordabasy Szymkent).
     
    89
    Żółtą kartką upomniany Mudrac (CS Petrocub).
    86. Darboe (ORS)
     
    83
    Ordabasy Szymkent dokonuje zmiany:
    Tagybergen opuszcza boisko a pojawia się na nim Tungyshbayev,
    Suyumbaev opuszcza boisko a pojawia się na nim Šehovič.
     
    81
    CS Petrocub dokonuje zmiany:
    Lupan opuszcza boisko a pojawia się na nim Iosipoi.
     
    79
    Żółtą kartką upomniany Borș (CS Petrocub).
     
    75
    CS Petrocub dokonuje zmiany:
    Pușcaș opuszcza boisko a pojawia się na nim Căruntu.
     
    73
    Żółtą kartką upomniany Plastun (Ordabasy Szymkent).
     
    68
    Żółtą kartką upomniany Malyj (Ordabasy Szymkent).
     
    66
    Ordabasy Szymkent dokonuje zmiany:
    Besedin opuszcza boisko a pojawia się na nim Darboe,
    İslamhan opuszcza boisko a pojawia się na nim Abiken.
     
    64
    CS Petrocub dokonuje zmiany:
    Demian opuszcza boisko a pojawia się na nim V. Jardan,
    Ambros opuszcza boisko a pojawia się na nim M. Plătică.
     
    46
    2. połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    1. połowa zakończona.
     
    45
    Żółtą kartką upomniany Ambros (CS Petrocub).
    36. Jachšibojev (ORS)
     
    18
    Ordabasy Szymkent dokonuje zmiany:
    Erlanov opuszcza boisko a pojawia się na nim Tursynbay.
     
    1
    Mecz rozpoczęty.
     
    Cześć! Mecz startuje o 17:00 i będziemy informować o zmianach wyniku.
    Gole:

    Kartki:   68. Malyj (ORS), 73. Plastun (ORS), 90+1. Jachšibojev (ORS) – 45. Ambros (PTB), 79. Borș (PTB), 89. Mudrac (PTB)


    Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 2:5. Foule: 14:16.
    Ordabasy Szymkent: Ignatovič – Plastun, Malyj, Erlanov (18. Tursynbay) – Astanov, Tagybergen (83. Tūñğyşbaev), Makarenko, Süiımbaev (83. Šehović) – Jachšibojev, Besedin (66. Darboe), İslamhan (66. Abiken)
    Zmiany: Šajzada, Žomartov – Reginaldo, Sadovski, Tovar, Umarov, Žarynbetov

    Trener: Sedněv

    CS Petrocub: Șmalenea – I. Jardan (64. Demian), Borș, Mudrac, S. Plătică, Demian – Douania, Lungu, Pușcaș (75. Căruntu) – Lupan (81. Iosipoi), Ambros (64. M. Plătică)
    Zmiany: Coval – Iosipoi, V. Jardan, Potirniche

    Trener: Martin

    Sędziowie: Kolarić – Pajić, Starčević (CRO)
    Środa 17.07.2024
    Petrocub - Ordabasy