Cracovia – Widzew 2:2 (koniec) | Radomiak – Jagiellonia 0:2 (koniec) | Ruch – Górnik Z. 1:2 (koniec)
Śląsk – Puszcza 0:0 (koniec)
Radomiak Radom
0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok
Sobota 16.03.2024, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • PKO Ekstraklasa • 25. kolejka
    Dziękujemy za śledzenie relacji live. Już od 17:30 startujemy z Derbami Śląska!

90+1
    Walczą jeszcze radomianie! Strzał z szesnastego metra Rochy i futbolówka trafiła w poprzeczkę. Było blisko kontaktowego gola!

90
    Daniel Stefański zdecydował się dorzucić pięć minut do podstawowego czasu gry.

90
    Jagiellonia Białystok dokonuje zmiany:
    Dominik Marczuk opuszcza boisko a pojawia się na nim Tomasz Kupisz.

88
    Żółtą kartką upomniany Luka Vušković (Radomiak Radom).

87
    Gol dla Jagiellonii!
    Gola strzelił JESÚS IMAZ BALLESTÉ!.

Wydawało się, że Imaz ustalił wynik tego meczu, jednak arbiter dostał sygnał z wozu VAR, że Hiszpan zagrał futbolówkę ręką na wcześniejszym etapie akcji.

86
    Wyraźny ofsajd Imaza. Arbiter długo czekał z odgwizdaniem pozycji spalonej.

85
    Żółtą kartką upomniany Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok).

84
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Rossi. Piłka trafiła prosto w dobrze ustawionego Alomerovicia.

82
    Ładnie dryblował na połowie rywala Vagner Dias, ale potem podał piłkę prosto pod nogi przeciwnika.

81
    Strzał po ziemi Dawida Abramowicza, po którym nie dał się zaskoczyć Zlatan Alomerović.

79
    Dośrodkowanie z lewej flanki w kierunku Rochy, jednak wyżej wyskoczył do piłki Romanczuk.

77
    Nené opuszcza boisko a pojawia się na nim Jarosław Kubicki.

77
    Michal Sáček opuszcza boisko a pojawia się na nim Dušan Stojinović.
    73. Kaan CALISKANER - 0:2

73
    Gola strzelił KAAN CALISKANER!

Zabójcza kontra "Jagi"! Kiepskie wybicie piłki przez Kobylaka. Wybił futbolówkę jeden z białostocczan i następnie popędził z nią Caliskaner. Świeżo wprowadzony na boisko napastnik w sytuacji sam na sam ograł Kobylaka!

Tomek

Gole: 15. Skrzypczak, 73. Caliskaner

Kartki:   28. Donis (RAM), 31. Jakubik (RAM), 56. Novaes Palhares (RAM), 70. Rocha (RAM), 88. Vušković (RAM) – 66. Romanczuk (JAG), 68. Sáček (JAG), 85. Marczuk (JAG)

Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:4. Foule: 15:11.
    Radomiak Radom: Kobylak – Jakubik, Rossi, Vušković, D. Abramowicz – Novaes Palhares (70. Jardel), Donis (63. Jordão) – L. Semedo (70. Rossi Pereira), Wolski, Machado (46. V. Dias) – Rocha.
    Zmiany: Majchrowicz – Cichocki, Grzesik, Kaput, Okoniewski.

Jagiellonia Białystok: Alomerović – Sáček (77. Stojinović), Skrzypczak, Diéguez, Wdowik – Romanczuk, Nené (77. Kubicki) – Marczuk (90. Kupisz), Imaz Ballesté, Hansen (68. Lewicki) – Pululu (68. Caliskaner).
    Zmiany: S. Abramowicz – Haliti, Naranjo, Łaski.

Sędziowie: Daniel Stefański (Bydgoszcz).