Resovia – Termalica 1:2 (koniec) | GKS K. – Ruch 2:1 (koniec) | Chrobry – Górnik Ł. 1:1 (koniec)
Chrobry Głogów
1:1 (0:0)
Górnik Łęczna
Sobota 27.05.2023, 20:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • Runda 33

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:53:35)

Posiadanie piłki: 44% : 56%.
    Strzały na bramkę: 4:4.
    Strzały niecelne: 4:10.
    Rzuty rożne: 7:1.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 10:16.

Konfrontacja pierwszoligowców w Głogowie zakończona remisem 1:1. Chrobry Głogów nie nacieszył się długo prowadzeniem, ponieważ Górnik Łęczna odpowiedział po 18 minutach.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

88
    Głogowianie na połowie przeciwnika, ale jednocześnie muszą uważać na kontrataki zawodników Górnika Łęczna.

85
    Jeszcze szuka rozwiązań szkoleniowiec zespołu z Lubelszczyzny na ławce rezerwowych, jednak pozostaje kompromisowo.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
    z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Tkacz.

81
    Chrobry Głogów nie przedarł się atakiem przez centrum boiska.

79
    Szymon Lewkot starał się dorzucić drugiego gola na konto Górnika Łęczna po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Jego uderzenie wyglądało początkowo niebezpiecznie dla Damiana Węglarza!

78
    Sporo przewinień i nie pomaga to obu zespołom złapać odpowiedniego rytmu w ostatnim fragmencie spotkania.

76
    Górnik Łęczna odebrał piłkę gospodarzom na boku boiska. Podopieczni Ireneusza Mamrota chcą pójść za ciosem po doprowadzeniu do remisu.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i ewentualne doliczone minuty na rozstrzygnięcie tego spotkania.

72
    Reakcja szkoleniowca Chrobrego Głogów na drugą zmianę wyniku i na boisku pojawili się dwaj gospodarze naładowani energią.

70
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Wojtyra, na boisku pojawia się Wolsztyński.

70
    z boiska schodzi Jóźwiak, na boisku pojawia się J. Górski.

68
    Szymon Lewkot napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

67
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki KAROL PODLIŃSKI.

Górnik Łęczna dopadł swojego przeciwnika i jest wyrównanie na stadionie w Głogowie. Piłka do Karola Podlińskiego, a ten zachował się jak na napastnika przystało. Ponownie remis.

Gole: 49. Wojtyra – 67. Podliński

Kartki:   19. Kuzdra (CHR1), 27. Mandrysz (CHR1) – 68. Lewkot (LCZ)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:10. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 0:2. Foule: 10:16.
    Chrobry Głogów: Węglarz – Zarówny, Mandrysz, Bougaidis, Kuzdra, Kolenc, Mucha, Jóźwiak (70. J. Górski), Steblecki, S. Górski, Wojtyra (70. Wolsztyński).

Zmiany: Dybowski – Michalec, Ozimek, Wolsztyński, Bogusz, J. Górski, Ilków-Gołąb, Sewerzyński, Tupaj.

Trener: Marek Gołębiewski

Górnik Łęczna: Woźniak – Zbozień, De Amo, Biernat, Turek, Pierzak (60. Lewkot), Kryeziu, Kozak, Gąska (84. Tkacz), Krykun, Podliński.

Zmiany: Gostomski – Tkacz, Kwiatkowski, Lewkot, Bednarczyk, Żabiński.

Trener: Ireneusz Mamrot

Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa)