Resovia – GKS T. 0:1 (koniec)
Resovia
0:1 (0:1)
GKS Tychy
Poniedziałek 03.04.2023, 18:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:02:45)

Gospodarze na tarczy

O skromnym zwycięstwie 1:0 GKS-u Tychy w Rzeszowie zdecydowało uderzenie Wiktora Żytka w pierwszej połowie spotkania. Resovia nie potrafiła doprowadzić do remisu mimo kilku szans.

90

90+6
    Patryk Mikita napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+5
    Bronią walecznie goście i nie pozwalają na pokonanie żadnym rozpaczliwym zagraniem Konrada Jałochy.

90+3
    Rafał Mikulec napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie GKS Tychy:
    z boiska schodzi Machowski, na boisku pojawia się Dzięgielewski.

89
    To już ostatnie ataki tego spotkania.

88
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Seweryn, na boisku pojawia się Niski.

87
    z boiska schodzi Mróz, na boisku pojawia się Antonik.

87
    Wybronili się po rzucie rożnym gospodarze i starali się wykorzystać ten nieczęsty moment, kiedy mieli nieco więcej przestrzeni na połowie przeciwnika.

84
    Rzut rożny, ale przed jego wykonaniem ponownie spoglądamy w strefę zmian.

83
    Futbolówka znalazła się na skraju pola karnego. Blisko szukającego miejsca do wykonania dośrodkowania zawodnika było dwóch przyjezdnych, którzy nie pozwolili na dokładne dostarczenie piłki do centralnie ustawionych zawodników.

82
    Resovia musi ryzykować i jest na połowie przeciwnika. Inna sprawa, że wyrównania jak nie było, tak nadal nie ma.

80
    z boiska schodzi Czyżycki, na boisku pojawia się Dominguez.

Gole: 26. Żytek

Kartki:   79. Hoogenhout (RES), 90+3. Mikulec (RES) – 39. Wołkowicz (GKT), 77. Połap (GKT), 90+6. Mikita (GKT)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 5:7. Spalone: 1:1. Foule: 12:18.
    Resovia: Łakota – Seweryn (88. Niski), Komor, Hoogenhout, Kałahur (61. Adamski), Wasiluk, Mikulec, Lehaire, Mróz (87. Antonik), Vieira (61. Eizenchart), Górski (73. Sylvestr).

Zmiany: Grabowski – Adamski, Bąk, Sylvestr, Niski, Chuchro, Eizenchart, Antonik, Kałahur, Kanach.

Trener: Mirosław Hajdo

GKS Tychy: Jałocha – Połap, Nedić, Tecław, Wołkowicz, Czyżycki (80. Dominguez), Żytek, Machowski (89. Dzięgielewski), Radecki, Mikita, Rumin (74. Skibicki).

Zmiany: Kostrzewski – Buchta, Mańka, Kozina, Dominguez, Tuleja, Szymura, Skibicki, Dzięgielewski.

Trener: Przemysław Pitry

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)