Znicz – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Siarka T. – Kotwica 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Radunia 4:0 (koniec)
Hutnik – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Polonia W. 0:2 (koniec)
GKS Jastrzębie
4:0 (2:0)
Radunia Stężyca
Sobota 25.03.2023, 15:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:51:05)

Faule: 13:13.

Efektowne zwycięstwo GKS Jastrzębie w sobotnie popołudnie. W obu połowach wbił po dwa gole Raduni Stężyca, co skończyło się przekonującym rezultatem 4:0. Rywale nie przeciwstawili się gospodarzom.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

89
    Dawid Witkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki RICARDO VAZ.

Pierwsze trafienie tego zawodnika w sezonie. Kompletnie rozbici stężycanie nie utrudniali piłkarzowi GKS Jastrzębie strzelenia gola miękkim uderzeniem w sytuacji sam na sam z Kacprem Tułowieckim.

85
    Już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Straus.

83
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Stanclik, na boisku pojawia się Ali.

83
    z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Jadach.

82
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

80
    Radunia Stężyca groźniejsza w ostatnich minutach spotkania, ale niezmiennie nie zna sposobu na wpakowanie piłki do bramki przeciwnika.

76
    Sebastian Deja napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w centrum pola.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74
    Była krótka przerwa w grze spowodowana ciosem piłką w Bartosza Borunia.

72
    z boiska schodzi Furman, na boisku pojawia się Zynek.

Sebastian

Gole: 15. Kamiński, 21. Lech, 62. Stanclik, 87. Vaz

Kartki:   37. Zych (JAS) – 12. Dampc (STZ), 45. Prichna (STZ), 66. Tułowiecki (STZ), 76. Deja (STZ), 89. Witkowski (STZ)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 11:6. Spalone: 2:0. Foule: 13:13.
    GKS Jastrzębie: Antkowiak – Golak (66. Mucha), Lech, Kamiński (83. Jadach), Vaz, Witkowski, Zych, Stanclik (83. Ali), Szymczak, Boruń, Zacharczenko (59. Guilherme).

Zmiany: Drazik – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Ali, Gołuch, Wybraniec, Guilherme, Mucha.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Nowicki, Dampc, Dejewski, Furman (72. Zynek), Prichna (60. Orłowski), Górski (84. Straus), Sauczek (60. Deja), Furtado, Łuczak (46. Stępień), Kuzimski.

Zmiany: Czajkowski – Baszłaj, Orłowski, Straus, Stępień, Jakubik, Deja, Zynek, Kita.

Trener: Ostap Markewycz

Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław)