Ślepsk – Warta | 1:3 (koniec) | | | Czarni – Jastrzębski | 0:3 (koniec) | | | Cuprum – LUK | 1:3 (koniec) |
Rysice – Energa | 3:0 (koniec) | | | ŁKS – Chemik | 2:3 (koniec) |
finał
ŁKS Commercecon Łódź
|
2 |
17 | 20 | 26 | 25 | 13 | ||
Grupa Azoty Chemik Police
|
3 |
25 | 25 | 24 | 20 | 15 |
Koniec meczu
|
||
13:15
|
Seta wygrywa Chemik.
(21:33:57)
|
|
Zarejestruj się na stronie STS i zgarnij pierwszy depozyt 100% do 300zł!
|
||
0:0
|
Piąty set rozpoczęty.
|
|
25:20
|
Seta wygrywa ŁKS.
|
|
0:0
|
Czwarty set rozpoczęty.
|
|
26:24
|
Seta wygrywa ŁKS.
|
|
0:0
|
Trzeci set rozpoczęty.
|
|
20:25
|
Seta wygrywa Chemik.
|
|
0:0
|
Drugi set rozpoczęty.
|
|
17:25
|
Seta wygrywa Chemik.
|
|
0:0
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
|
Czas meczu: - 5. set: - |
|||
ŁKS | Chemik | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
0 | 2 | 3 | 1 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
0 | 2 | 2 | 1 |
Piłki setowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
0 / 1 0 % |
0 / 2 0 % |
1 / 3 33 % |
0 / 0 0 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
0 / 0 0 % |
2 / 3 67 % |
2 / 2 100 % |
1 / 1 100 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
ŁKS Commercecon Łódź:
Gryka, Witkowska, Diouf, Górecka, Dróżdż, Hryszczuk, Ratzke, Gajer, Scuka, Piasecka.
Libero: Maj-Erwardt, Krawczyk, Drabek.
Zmiany:
Trener: Alessandro Chiappini
Grupa Azoty Chemik Police: Cipriano, Kowalewska, Korneluk, Brakocević-Canzian, Fabiola, Wasilewska, Połeć, Łukasik, Oveckova, Mędrzyk, Czyrniańska, Sikorska.
Libero: Stenzel, Jagła.
Zmiany:
Trener: Radosław Wodziński
Libero: Maj-Erwardt, Krawczyk, Drabek.
Zmiany:
Trener: Alessandro Chiappini
Grupa Azoty Chemik Police: Cipriano, Kowalewska, Korneluk, Brakocević-Canzian, Fabiola, Wasilewska, Połeć, Łukasik, Oveckova, Mędrzyk, Czyrniańska, Sikorska.
Libero: Stenzel, Jagła.
Zmiany:
Trener: Radosław Wodziński
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Bartłomiej Adamczyk
Sędzia drugi: Szymon Pindral
Komisarz: Robert Grzanka
Kwalifikator: Andrzej Lemek
Widownia:
Sebastian