Zagłębie II – Wisła Pu. 3:3 (koniec) | Polonia W. – Lech II P. 3:3 (koniec)
Polonia Warszawa
3:3 (2:3)
Lech II Poznań
Niedziela 19.03.2023, 16:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 23. kolejka

80
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki MICHALSKI. Jeszcze jedna próba Polonii, tym razem z celnym strzałem i mamy bramkę! Na listę strzelców wpisuje się Michalski i na 10 minut przed końcem meczu mamy remis!

74
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
    z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Fidziukiewicz.

74
    z boiska schodzi Wełna, na boisku pojawia się Kowalski-Haberek.

71
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Tsitaishivili, na boisku pojawia się Pacławski.

71
    z boiska schodzi Dziuba, na boisku pojawia się Gogół.

66
    z boiska schodzi Bajdur, na boisku pojawia się Michalski.

66
    z boiska schodzi Biedrzycki, na boisku pojawia się Aftyka.

62
    z boiska schodzi Piątek, na boisku pojawia się Koton.

60
    z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Spławski.

60
    z boiska schodzi Wilak, na boisku pojawia się Antczak.

60
    z boiska schodzi Kukułka, na boisku pojawia się Zagórski.

54
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Wilak).

42
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki WILAK. Dostał piłkę przed polem karnym Wilak, minął obrońcę prostym zwodem i strzałem z półdystansu wyprowadza Lecha na 3-2!

38
    Strzelcem bramki PAWŁOWSKI. Co za odpowiedź Kolejorza! Ledwo skończyli świętowanie bramki gospodarze, a już muszą wyciągać piłkę ze swojej siatki! Ponownie mamy remis!

36
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja prawym skrzydłem, wsteczna piłka w stronę Tomczyka, który pewnym strzałem na dalszy słupek zdobywa swoją drugą bramkę i wyprowadza Polonię na prowadzenie!

34
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Pawłowski).

32
    Popełnił błąd Tsitaishivili i podał w polu karnym do Bajdura, ale ten trafia w bramkarza!

26
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja Polonii prawą stroną, dogranie w pole bramkowe i znakomicie odnalazł się tam Tomczyk, dokładając nogę i wyrównując wynik spotkania!

21
    I błyskawiczna akcja Polonii, ale strzał Kluski broni golkiper, a dobitka Fadeckiego przelatuje obok bramki!

19
    Rzut rożny Lecha i piłka po interwencji obrońcy trafia w słupek! Gorąco przez chwilę w polu karnym Lemanowicza.

17
    Żółta kartka dla zespołu Polonia Warszawa (Mikołajewski).

5
    Strzelcem bramki WILAK. Pierwsza akcja Lecha, strzał na bramkę i Wilak wpisuje się na listę strzelców już w 5. minucie meczu!

Maria Wyrzykowska

Gole: 26. Tomczyk, 36. Tomczyk, 80. Michalski – 5. Wilak, 38. Pawłowski, 42. Wilak

Kartki:   17. Mikołajewski (PLW) – 34. Pawłowski (LP2), 54. Wilak (LP2)

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski, Mikołajewski, Kluska, Marciniec, Biedrzycki, Wełna, Piątek, Fadecki, Bajdur, Tomczyk
    Zmiany: Borkiewicz, Aftyka, Fidziukiewicz, Balcewicz, Koton, Vasin, Majsterek, Kowalski-Haberek, Michalski

Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Kukułka, Gurgul, Waliś, Cywka, Pawłowski, Wilak, Dziuba, Tsitaishivili, Tomczyk
    Zmiany: Stachowiak, Sanocki, Żołądź, Spławski, Turduj, Pacławski, Gogół, Zagórski, Antczak