Zagłębie II – Wisła Pu. 3:3 (koniec) | Polonia W. – Lech II P. 3:3 (koniec)
Polonia Warszawa
3:3 (2:3)
Lech II Poznań
Niedziela 19.03.2023, 16:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 23. kolejka

80
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki MICHALSKI. Jeszcze jedna próba Polonii, tym razem z celnym strzałem i mamy bramkę! Na listę strzelców wpisuje się Michalski i na 10 minut przed końcem meczu mamy remis!

42
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki WILAK. Dostał piłkę przed polem karnym Wilak, minął obrońcę prostym zwodem i strzałem z półdystansu wyprowadza Lecha na 3-2!

38
    Strzelcem bramki PAWŁOWSKI. Co za odpowiedź Kolejorza! Ledwo skończyli świętowanie bramki gospodarze, a już muszą wyciągać piłkę ze swojej siatki! Ponownie mamy remis!

36
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja prawym skrzydłem, wsteczna piłka w stronę Tomczyka, który pewnym strzałem na dalszy słupek zdobywa swoją drugą bramkę i wyprowadza Polonię na prowadzenie!

26
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja Polonii prawą stroną, dogranie w pole bramkowe i znakomicie odnalazł się tam Tomczyk, dokładając nogę i wyrównując wynik spotkania!

5
    Strzelcem bramki WILAK. Pierwsza akcja Lecha, strzał na bramkę i Wilak wpisuje się na listę strzelców już w 5. minucie meczu!

Maria Wyrzykowska

Gole: 26. Tomczyk, 36. Tomczyk, 80. Michalski – 5. Wilak, 38. Pawłowski, 42. Wilak

Kartki:   17. Mikołajewski (PLW) – 34. Pawłowski (LP2), 54. Wilak (LP2)

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski, Mikołajewski, Kluska, Marciniec, Biedrzycki, Wełna, Piątek, Fadecki, Bajdur, Tomczyk
    Zmiany: Borkiewicz, Aftyka, Fidziukiewicz, Balcewicz, Koton, Vasin, Majsterek, Kowalski-Haberek, Michalski

Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Kukułka, Gurgul, Waliś, Cywka, Pawłowski, Wilak, Dziuba, Tsitaishivili, Tomczyk
    Zmiany: Stachowiak, Sanocki, Żołądź, Spławski, Turduj, Pacławski, Gogół, Zagórski, Antczak