Zagłębie II – Wisła Pu. 3:3 (koniec) | Polonia W. – Lech II P. 3:3 (koniec)
Polonia Warszawa
3:3 (2:3)
Lech II Poznań
Niedziela 19.03.2023, 16:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 23. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (18:23:39)

Druga połowa nieco spokojniejsza, a na pewno gorsza skutecznością popisali się zawodnicy obu drużyn. Lepsza w drugiej części była Polonia, ale jedyne co im się udało, to wyrównać wynik spotkania i kończymy ten mecz podziałem punktów.

90+4

90+2
    Jeszcze dobrą sytuację mógł mieć Pacławski, ale źle przyjął piłkę.

90
    4 minuty doliczone przez sędziego.

90
    Upada po kontakcie z rywalem na granicy pola karnego Michalski, bez przewinienia.

88
    Prostopadłe podanie w stronę Fadeckiego, ale ten powstrzymany.

87
    Bardzo dobra sytuacja po rzucie rożnym, ale ostatecznie obrońcy Lecha wybijają piłkę! Jeszcze jeden stały fragment.

86
    Akcja Lecha zakończona strzałem Gogóła, ale niecelnie.

85
    Naciska jeszcze w ostatnich minutach Polonia, ale skutecznie bronią defensorzy, nie dopuszczając do strzału.

80
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki MICHALSKI. Jeszcze jedna próba Polonii, tym razem z celnym strzałem i mamy bramkę! Na listę strzelców wpisuje się Michalski i na 10 minut przed końcem meczu mamy remis!

79
    Dogranie Aftyki w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji!

76
    Kolejna dobra akcja Polonii, ale nie wychodzą im strzały w drugiej połowie.

74
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
    z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Fidziukiewicz.

74
    z boiska schodzi Wełna, na boisku pojawia się Kowalski-Haberek.

71
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Tsitaishivili, na boisku pojawia się Pacławski.

71
    z boiska schodzi Dziuba, na boisku pojawia się Gogół.

67
    Akcja Lecha i piłkę Spławskiemu spod nóg wybija bramkarz. Jeszcze faulowany w tej akcji Lemanowicz.

66
    z boiska schodzi Bajdur, na boisku pojawia się Michalski.

66
    z boiska schodzi Biedrzycki, na boisku pojawia się Aftyka.

64
    Dośrodkowanie w stronę Biedrzyckiemu, ale nieco zbyt wysoko i nie doskakuje do tej piłki zawodnik Polonii.

62
    z boiska schodzi Piątek, na boisku pojawia się Koton.

60
    z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Spławski.

60
    z boiska schodzi Wilak, na boisku pojawia się Antczak.

60
    z boiska schodzi Kukułka, na boisku pojawia się Zagórski.

59
    Popędził z piłka Pawłowski, ale strzał niecelny.

57
    Z dystansu uderzał Kluska, piłka przelatuje obok bramki.

55
    Dobre uderzenie głową po wykonaniu wolnego, ale piłka odbija się od obrońcy i wylatuje na rzut rożny.

54
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Wilak).

51
    Wystawiał piłkę Tomczyk i Piątek zza pola karnego, ale instynktownie broni Mędrala!

46

Bardzo dynamiczna pierwsza połowa meczu i aż 5 bramek! Obie drużyny miały swoje sytuacje i mecz wydaje się być dość wyrównany. Za kilkanaście minut wracamy na drugą połowę!

45+2

45
    Rzut wolny i dośrodkowanie do Wełny, ale ten przenosi piłkę ponad poprzeczką.

42
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki WILAK. Dostał piłkę przed polem karnym Wilak, minął obrońcę prostym zwodem i strzałem z półdystansu wyprowadza Lecha na 3-2!

40
    Dogranie Żukowskiego w pole karne i strzał, ale zablokowany. Jeszcze domagali się odgwizdania rzutu karnego za zagranie ręką goście, ale sędzia jasno pokazuje, że nie było przewinienia.

38
    Strzelcem bramki PAWŁOWSKI. Co za odpowiedź Kolejorza! Ledwo skończyli świętowanie bramki gospodarze, a już muszą wyciągać piłkę ze swojej siatki! Ponownie mamy remis!

36
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja prawym skrzydłem, wsteczna piłka w stronę Tomczyka, który pewnym strzałem na dalszy słupek zdobywa swoją drugą bramkę i wyprowadza Polonię na prowadzenie!

36
    Zamieszanie w polu karnym Lecha, ale nie porozumieli się zawodnicy gospodarzy i nie oddali celnego strzału!

34
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Pawłowski).

32
    Popełnił błąd Tsitaishivili i podał w polu karnym do Bajdura, ale ten trafia w bramkarza!

31
    Wyjść 2 na 1 z bramkarzem mogła Polonia, ale źle przyjął piłkę Tomczyk.

29
    Kukułka z dystansu po rzucie rożnym, ale bardzo niecelnie.

26
    Strzelcem bramki TOMCZYK. Akcja Polonii prawą stroną, dogranie w pole bramkowe i znakomicie odnalazł się tam Tomczyk, dokładając nogę i wyrównując wynik spotkania!

24
    Piłkę w polu karnym dostał Tsitaishivili, ale wślizgiem uprzedził go obrońca. Będzie rzut rożny.

21
    I błyskawiczna akcja Polonii, ale strzał Kluski broni golkiper, a dobitka Fadeckiego przelatuje obok bramki!

21
    Dobrą okazję po kontrataki miał Tsitaishivili, ale nie trafia w bramkę.

19
    Rzut rożny Lecha i piłka po interwencji obrońcy trafia w słupek! Gorąco przez chwilę w polu karnym Lemanowicza.

18
    Piłka dośrodkowana z rzutu wolnego trafiła pod nogi Pawłowskiego, ale bramkarz broni jego uderzenie.

17
    Żółta kartka dla zespołu Polonia Warszawa (Mikołajewski).

17
    Jeszcze pomocy medycznej będzie potrzebował Żukowski, Lech przez chwilę w 10.

16
    Prostopadłe podanie do Bajdura, ten ściął do środka, ale jego strzał zbyt lekki, aby mógł zagrozić bramkarzowi.

15
    Akcja Lecha i przed polem karnym pada Żukowski. Sędzia jednak nie odgwizduje przewinienia.

13
    Długie podanie w stronę Dziuby, ale ten nie dobiegł do piłki.

11
    Lewą stroną próbował zaatakować Wilak, ale tym razem został powstrzymany przez obrońcę i faulował w ataku.

9
    Próbuje szybko odpowiedzieć na bramkę Polonia, ale na razie strzały niecelne.

5
    Strzelcem bramki WILAK. Pierwsza akcja Lecha, strzał na bramkę i Wilak wpisuje się na listę strzelców już w 5. minucie meczu!

2
    I jeszcze jedna okazja, Tomczyk w bramkarza.

1
    I już pierwsza bardzo dobra okazja, ale Biedrzycki uderza ponad bramką!

1
    Zaczynamy! Polonia w czarnych strojach, Lech na biało.

1

Składy obu drużyn:

Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski, Mikołajewski, Kluska, Marciniec, Biedrzycki, Wełna, Piątek, Fadecki, Bajdur, Tomczyk
    Rezerwowi: Borkiewicz, Aftyka, Fidziukiewicz, Balcewicz, Koton, Vasin, Majsterek, Kowalski-Haberek, Michalski

Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Kukułka, Gurgul, Waliś, Cywka, Pawłowski, Wilak, Dziuba, Tsitaishvili, Tomczyk
    Rezerwowi: Stachowiak, Sanocki, Żołądź, Spławski, Turduj, Pacławski, Gogół, Zagórski, Antczak.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

Maria Wyrzykowska

Gole: 26. Tomczyk, 36. Tomczyk, 80. Michalski – 5. Wilak, 38. Pawłowski, 42. Wilak

Kartki:   17. Mikołajewski (PLW) – 34. Pawłowski (LP2), 54. Wilak (LP2)

Zmiany: Borkiewicz, Aftyka, Fidziukiewicz, Balcewicz, Koton, Vasin, Majsterek, Kowalski-Haberek, Michalski

Lech II Poznań: Mędrala – Żukowski, Kukułka, Gurgul, Waliś, Cywka, Pawłowski, Wilak, Dziuba, Tsitaishivili, Tomczyk
    Zmiany: Stachowiak, Sanocki, Żołądź, Spławski, Turduj, Pacławski, Gogół, Zagórski, Antczak