Ruch – ŁKS 3:3 (koniec) | Stal Rz. – Termalica 2:2 (koniec) | Chrobry – Zagłębie S. 0:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 2:3 (koniec) | Odra O. – Arka 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
2:2 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Niedziela 19.03.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Skład wyjściowy:

Stal Rzeszów: Bąkowski – Głowacki, Góra, Michalik, Mustafaev, Olejarka, Poczobut, Polowiec, Prokić, Wolski, Wrona

Rezerwowi: Bieszczad – Danielewicz, Kłos, Kotwica, Pajnowski, Pasko, Piątek, Sadłocha, Wachowiak

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Biedrzycki, Dombrovskiy, Fornalczyk, Hilbrycht, Hubinek, Kadlec, Poznar, Radwański, Tekijaski, Trubeha

Rezerwowi: Bartoszek – Ambrosiewicz, Błachewicz, Farbiszewski, Mesanović, Polyarus, Purece, Putivtsev, Śpiewak

Główny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
    Asystenci: Andrzej Zbytniewski, Damian Sadowski
    Techniczny: Mateusz Złotnicki
    VAR: Jacek Małyszek
    AVAR: Sebastian Krasny.

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Za kilka minut pierwszy gwizdek, a na relacje z tego pojedynku zaprasza Kamil Kaźmierczak.

Spotkanie chwilę się opóźni, bowiem sędziowie mają problem z łącznością między sobą i muszą to naprawić.

1

1
    Goście rozpoczęli pojedynek. Bruk-Bet Termalica na pomarańczowo, miejscowi w białych strojach.

2
    Faulowany jeden z miejscowych na połowie rywala i mamy rzut wolny. Centra z lewego skrzydła w pole karne, ale goście przecięli zagranie.

3
    Próba gospodarzy z prawej strony boiska, jednak pewnie broni Loska.

5
    Walczył na skrzydle jeden z zawodników gości. Wypuścił jednak sobie zbyt mocno futbolówkę i ta wyszła na aut bramkowy.

6
    Faulowany jeden z gości w środkowej strefie boiska.

6
    Centra w pole karne Stali z lewej strony boiska. Jeden z gości oddał strzał głową i z trudem interweniuje Bąkowski. Będzie korner dla Bruk-Bet Termalici.

7
    Centra z narożnika boiska w pole karne Stali. Tekijaski oddał strzał, ale próba była bardzo niecelna.

8
    Centra w pole karne w kierunku Prokicia. Ten podczas walki o pozycję faulował rywala.

9
    Zamieszanie pod polem karnym gości. Ostatecznie Michalak próbował oddać strzał z ostrego kąta, ale próba została zablokowana i będzie korner.

10
    Rzut rożny w wykonaniu Stali bez zagrożenia.

11
    Podanie w kierunku Prokicia, ale zawodnik Stali złapany na pozycji spalonej.

13
    Okazja gości na bramkę. Fornalczyk schodził z piłką ze skrzydła, oddał mocny strzał, ale próba została zablokowana. Będzie korner.

14
    Zagranie z rzutu rożnego w pole karne. Wydawało się, że centra była dosyć płaska, ale nagle wyskoczył Radwański, który oddał strzał z woleja i trafił w poprzeczkę!

15
    Faulowany jeden z gości w środku pola.

16
    Przedzierał się jeden z gości lewą stroną boiska. Ostatecznie został zatrzymany i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

17
    Wolski oddał strzał z dystansu. Mocna próba i na raty broni Loska.

18
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale nie stworzyli oni zagrożenia.

20
    Po 20 minutach mamy bezbramkowy remis, ale zobaczyliśmy już kilka okazji z obu stron.

21
    Trubeha oddał mocny strzał z dystansu, ale jego próba została zablokowana. Po chwili sędziowie odgwizdali pozycję spaloną.

22
    Prokić dostał górną prostopadłą piłkę z lewej strony boiska. Zawodnik Stali zbiegł z futbolówką w pole karne, oddał strzał z ostrego kąta, ale Loska interweniował i będzie korner.

23
    Centra z narożnika boiska. Najpierw główkował Góra, potem dopadł do niej zamykający akcję Prokić i oddał strzał, ale futbolówka przeszła nad poprzeczką!

24
    Strata gości w środku pola i z kontrą wyszła Stal. Ostatecznie po indywidualnym rajdzie ze skraju pola karnego oddał strzał Mustafaev, ale spudłował.

26
    Rzut rożny dla gości. Centra w pole karne, ale zawodnicy Stali oddalają zagrożenie.

28
    Długa piłka zagrywana w kierunku jednego z gospodarzy, ale niedokładnej opanował on futbolówkę i ta wyszła na aut.

30
    Centra piłki z prawej strony w pole karne gości. Stojący na dalszym słupku Prokić uderzył głową, ale broni Loska.

33
    Próbował z dystansu Radwański, ale piłka po interwencji wyszła na rzut rożny.

34
    Po centrze z narożnika boiska spore zamieszanie w polu karnym Stali. Ostatecznie miejscowi oddalili zagrożenie.

35
    Na spalonym złapany Prokić.

37
    Góra fauluje na skrzydle i dostaje kartkę.

38
    Centra z rzutu wolnego w pole karne Stali, ale przyjezdni nie stworzyli zagrożenia.

40
    Kolejna centra w pole karne Stali, ale obrońcy przecięli podanie.

43
    Faulowany jeden z graczy Stali we własnym polu karnym.

45

Za nami pierwsza połowa spotkania. Działo się dosyć sporo, jednak nie obejrzeliśmy bramek. Ilość sytuacji z pierwszej połowy pozwala myśleć, że w drugiej odsłonie obejrzymy trafienia.

Jak na razie to tyle. Zapraszam na przerwę, a potem dalsze emocje związane z tym pojedynkiem.

46

47
    Bez zmian w obu zespołach.

48
    Faulowany jeden z gospodarzy na połowie rywala.

49
    Centra z rzutu wolnego w pole karne Bruk-Betu Termalici, ale goście oddalili zagrożenie.

50
    Jesteśmy już z drugiej strony boiska. Płaskie podanie w pole karne do Fornalczyka, ale zagranie zostało przecięte i futbolówka została wybita na rzut rożny.

51
    Rzut rożny zapisany w statystykach, ale zagrożenia gościom nie udało się stworzyć.

52
    Piłka centrowana w pole karne gości do zamykającego akcję Prokicia. Ten nie sięgnął futbolówki, ale powtórki i tak pokazały, że zawodnik Stali był na pozycji spalonej.

53
    Jesteśmy już z drugiej strony, gdzie rzut rożny mają przyjezdni. Krótkie rozegranie, ale po chwili futbolówkę przejęli gracze Stali.

54
    Faulowany zawodnik Sandecji w środkowej strefie boiska.

57
    Rzut wolny dla gości z prawej strony boiska. Zamykający akcję Radwański oddał strzał głową, ale po próbie z trudnej pozycji futbolówka przeszła obok bramki.

58
    Piłka zagrana górą w pole karne gości. Trubeha złożył się do przewrotki i oddał strzał. Efektowna próba, ale futbolówka przeszła obok bramki.

60
    Rzut rożny dla gospodarzy. Centra w pole karne, ale zabrakło strzału.

62
    Piłka górą zagrywana w pole karne Stali. Do futbolówki pierwszy dopadł Bąkowski i zakończył akcję zawodników z Niecieczy.

63
    Najpierw Głowacki centrował, potem z drugiej strony Michalik. Po obu zagraniach gospodarze nie stworzyli zagrożenia.

63
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Fornalczyk, na boisku pojawia się Błachewicz.

63
    z boiska schodzi Trubeha, na boisku pojawia się Mesanović.

66
    Cały czas bez bramek w Rzeszowie. Czy doczekamy się trafień?

68
    Podanie z lewej strony boiska do wybiegającego Prokicia, ale zawodnik Stali złapany na pozycji spalonej.

70
    Masanović oddał strzał z około 20 metrów od bramki rywala, ale próba była niecelna.

71
    z boiska schodzi Hilbrycht, na boisku pojawia się Polyarus.

71
    z boiska schodzi Poznar, na boisku pojawia się Śpiewak.

71
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki DAWID OLEJARKA.

Mamy pierwsze trafienie w tym spotkaniu! Płaskie zagranie z lewej strony w pole karne gości. Próbował interweniować jeden z defensorów, ale nie udało się przeciąć podania. Piłka spadła pod nogi Olejarka, ten oddał strzał i mamy 1:0!

75
    Mamy analizę sytuacji w polu karnym gości! Może być rzut karny dla Stali!

77
    Mamy ostatecznie rzut karny! Jeszcze kartka dla Biedrzyckiego!

77
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BARTŁOMIEJ POCZOBUT.

Poczobut pewnie trafia z rzutu karnego!

79
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki MARCEL BŁACHEWICZ.

Polyarus zacentrował z lewej strony. Zamykający akcję Błachewicz oddał strzał i piłka wpadła do siatki!

80
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Olejarka, na boisku pojawia się Danielewicz.

80
    z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Kłos.

82
    Centra w pole karne Stali, ale nie udaje się gościom oddać strzału.

83
    Fauluje w ataku Radwański.

85
    z boiska schodzi Dombrovskiy, na boisku pojawia się Purece.

88
    Strzelcem bramki MURIS MESANOVIĆ.

Mamy wyrównanie w Rzeszowie! Centra w pole karne, spore zamieszanie i ostatecznie Mesanović głową wbił futbolówkę do bramki rywali! 2:2!

89
    z boiska schodzi Mustafaev, na boisku pojawia się Sadłocha.

90
    Sześć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

90+1
    Fauluje jeden z graczy gości na połowie rywala.

90+2
    Goście mogli objąć prowadzenie! Podanie do nabiegającego Błachewicza. Ten znalazł się sam na sam z bramkarzem, oddał strzał, ale broni Bąkowski! Będzie rożny.

90+3
    Centra z narożnika boiska, ale gospodarze oddalają zagrożenie.

90+4
    Jesteśmy na połowie gości. Rzut wolny z prawej strony z wysokości pola karnego. Centra w "szesnastkę", ale zabrakło strzału.

90+6
    Jeszcze rzut rożny mają gospodarze. Centra w pole karne, duże zamieszanie i ostatecznie faulował jeden z zawodników Stali.

90+6

Długo musieliśmy czekać na bramki w tym spotkaniu. Ostatecznie w ostatnich 25 minutach zobaczyliśmy cztery trafienia. Najpierw miejscowi objęli dwubramkowe prowadzenie, by następnie gracze Termalici wyrównali. 2:2 wydaje się być zasłużonym rezultatem.

Faule: 18:15.

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (20:03:22)

Kamil Kazmierczak

Gole: 71. Olejarka, 77. Poczobut (kar.) – 79. Błachewicz, 88. Mesanović

Kartki:   37. Góra (STL) – 77. Biedrzycki (BRK)

Strzały celne: 8:6. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 6:2. Foule: 18:15.
    Stal Rzeszów: Bąkowski – Głowacki, Góra, Michalik (80. Kłos), Mustafaev (89. Sadłocha), Olejarka (80. Danielewicz), Poczobut, Polowiec, Prokić, Wolski, Wrona

Zmiany: Bieszczad – Danielewicz, Kłos, Kotwica, Pajnowski, Pasko, Piątek, Sadłocha, Wachowiak

Bruk-Bet Termalica: Loska – Biedrzycki, Dombrovskiy (85. Purece), Fornalczyk (63. Błachewicz), Hilbrycht (71. Polyarus), Hubinek, Kadlec, Poznar (71. Śpiewak), Radwański, Tekijaski, Trubeha (63. Mesanović)

Zmiany: Bartoszek – Ambrosiewicz, Błachewicz, Farbiszewski, Mesanović, Polyarus, Purece, Putivtsev, Śpiewak

AVAR: Sebastian Krasny