Ruch – ŁKS 3:3 (koniec) | Stal Rz. – Termalica 2:2 (koniec) | Chrobry – Zagłębie S. 0:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 2:3 (koniec) | Odra O. – Arka 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
2:2 (0:0)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Niedziela 19.03.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 24. kolejka

To tyle z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (20:03:22)

Faule: 18:15.

Długo musieliśmy czekać na bramki w tym spotkaniu. Ostatecznie w ostatnich 25 minutach zobaczyliśmy cztery trafienia. Najpierw miejscowi objęli dwubramkowe prowadzenie, by następnie gracze Termalici wyrównali. 2:2 wydaje się być zasłużonym rezultatem.

90+6

90+6
    Jeszcze rzut rożny mają gospodarze. Centra w pole karne, duże zamieszanie i ostatecznie faulował jeden z zawodników Stali.

90+4
    Jesteśmy na połowie gości. Rzut wolny z prawej strony z wysokości pola karnego. Centra w "szesnastkę", ale zabrakło strzału.

90+3
    Centra z narożnika boiska, ale gospodarze oddalają zagrożenie.

90+2
    Goście mogli objąć prowadzenie! Podanie do nabiegającego Błachewicza. Ten znalazł się sam na sam z bramkarzem, oddał strzał, ale broni Bąkowski! Będzie rożny.

90+1
    Fauluje jeden z graczy gości na połowie rywala.

90
    Sześć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Mustafaev, na boisku pojawia się Sadłocha.

88
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki MURIS MESANOVIĆ.

Mamy wyrównanie w Rzeszowie! Centra w pole karne, spore zamieszanie i ostatecznie Mesanović głową wbił futbolówkę do bramki rywali! 2:2!

85
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Dombrovskiy, na boisku pojawia się Purece.

83
    Fauluje w ataku Radwański.

82
    Centra w pole karne Stali, ale nie udaje się gościom oddać strzału.

80
    z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Kłos.

80
    z boiska schodzi Olejarka, na boisku pojawia się Danielewicz.

79
    Strzelcem bramki MARCEL BŁACHEWICZ.

Polyarus zacentrował z lewej strony. Zamykający akcję Błachewicz oddał strzał i piłka wpadła do siatki!

77
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BARTŁOMIEJ POCZOBUT.

Poczobut pewnie trafia z rzutu karnego!

Kamil Kazmierczak

Gole: 71. Olejarka, 77. Poczobut (kar.) – 79. Błachewicz, 88. Mesanović

Kartki:   37. Góra (STL) – 77. Biedrzycki (BRK)

Strzały celne: 8:6. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 6:2. Foule: 18:15.
    Stal Rzeszów: Bąkowski – Głowacki, Góra, Michalik (80. Kłos), Mustafaev (89. Sadłocha), Olejarka (80. Danielewicz), Poczobut, Polowiec, Prokić, Wolski, Wrona

Zmiany: Bieszczad – Danielewicz, Kłos, Kotwica, Pajnowski, Pasko, Piątek, Sadłocha, Wachowiak

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Biedrzycki, Dombrovskiy (85. Purece), Fornalczyk (63. Błachewicz), Hilbrycht (71. Polyarus), Hubinek, Kadlec, Poznar (71. Śpiewak), Radwański, Tekijaski, Trubeha (63. Mesanović)

Zmiany: Bartoszek – Ambrosiewicz, Błachewicz, Farbiszewski, Mesanović, Polyarus, Purece, Putivtsev, Śpiewak

Główny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
    Asystenci: Andrzej Zbytniewski, Damian Sadowski
    Techniczny: Mateusz Złotnicki
    VAR: Jacek Małyszek