Polkowice – Stomil 0:0 (koniec) | KKS – Jastrzębie 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Śląsk II 2:1 (koniec)
Garbarnia – Znicz 2:3 (koniec) | Radunia – Siarka T. 4:0 (koniec) | Kotwica – Hutnik 0:0 (koniec)
Motor – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec)
Górnik Polkowice
0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn
Sobota 18.03.2023, 13:00 • Stadion Miejski, Polkowice • 2. Liga • 23. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:38)

Posiadanie piłki: 50% : 50%.
    Strzały na bramkę: 5:4.
    Strzały niecelne: 8:9.
    Rzuty rożne: 4:1.
    Spalone: 3:1.
    Faule: 23:15.

Po przerwie była jeszcze lepsza szansa zespołu z Warmii na zdobycie decydującego gola, ale strzał Wericka Caetano z rzutu karnego został obroniony przez Marcina Furtaka. Widowisko nabrało rumieńców, ale skończyło się bezbramkowym wynikiem. Gol Caetano nie został uznany z powodu spalonego, Jakub Mądrzyk świetnie poskromił uderzenie Michała Czarnego, a już w doliczonym czasie były dwa uderzenia w słupek Stomilu.

90+4

90+4
    Nieuznana bramka po rozegraniu rzutu wolnego. Tradycyjnie z powodu spalonego!

90+2
    Dwa słupki w doliczonym czasie! Nie do uwierzenia. Pierwsze uderzenie w obramowanie oddał Rafał Karmelita, a drugie Arkadiusz Piech. Złapali się za głowy polkowiczanie.

90+2
    Jeszcze próba rozstrzygnięcia tego spotkania, na połowie przeciwnika zameldowali się piłkarze z Warmii.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Efektowna interwencja Jakuba Mądrzyka. Wyglądało to jak w zwolnionym tempie. Pięknie złożył się bramkarz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu Michała Czarnego.

87
    Ostatnie ataki obu jedenastek, ale coraz mniej wskazuje na rozstrzygnięcie tego meczu.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu Shon Shibata skierował wrzutkę z rzutu wolnego prosto na głowę jednego z podopiecznych Tomasza Grzegorczyka.

83
    W jednym momencie oddali uderzenie dwaj piłkarze Górnika Polkowice. Ostatecznie kopnięcie Arkadiusza Piecha albo Rafała Karmelity zostało zablokowane przez przyjezdnych.

82
    Zbyt czytelna próba zakończenia ataku w wykonaniu Bartosza Florka. Uderzenie wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika nie stanowiło dużego wyzwania dla Marcina Furtaka.

77
    Rafał Karmelita napomniany żółtą kartką za przewinienie na własnej połowie boiska.

76
    Mateusz Piątkowski napomniany żółtą kartka za niesportowe zachowanie.

76
    Hubert Sadowski napomniany żółtą kartka za niesportowe zachowanie.

73
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice:
    z boiska schodzi Burka, na boisku pojawia się Makuch.

73
    z boiska schodzi Ciućka, na boisku pojawia się Piątkowski.

73
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Caetano, na boisku pojawia się Kondracki.

Gole:

Kartki:   50. Fryzowicz (PLK), 55. Kuźma (PLK), 67. Piech (PLK), 76. Piątkowski (PLK), 77. Karmelita (PLK) – 41. Kośmicki (OLS), 57. Stromecki (OLS), 76. Sadowski (OLS)

Spudłowany karny!: 56. Caetano (OLS), bramkarz Furtak obronił

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 8:9. Rzuty rożne: 4:1. Spalone: 3:1. Foule: 23:15.
    Górnik Polkowice: Furtak – Czarny, Magdziak, Burka (73. Makuch), Fryzowicz, Krasa (63. Bilokin), Ratajczak, Karmelita, Kuźma, Piech, Ciućka (73. Piątkowski).

Zmiany: Pisarek – Niezgoda, Łysakowski, Poczwardowski, O. Leopold, Bilokin, Baranowski, Makuch, Piątkowski.

Trener: Tomasz Grzegorczyk

Stomil Olsztyn: Mądrzyk – Kuban, Sadowski, Kośmicki, Wójcik (73. Karlikowski), Żwir, Spychała (46. Szypulski), Stromecki, Shibata, Caetano (73. Kondracki), Kurbiel (46. Florek).

Zmiany: Syldatk – Szabaciuk, Waleńcik, Karlikowski, Szypulski, Borkowski, Kondracki, Florek.

Trener: Szymon Grabowski

Sędziowie: Maciej Pelka (Poznań)