Śląsk – Stal M. | 1:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Zagłębie L. | 2:2 (koniec) | | | Pogoń – Korona | 0:0 (koniec) |
Raków – Cracovia | 4:1 (koniec) |
Górnik Ł. – Chojniczanka | 0:0 (koniec) | | | Puszcza – Podbeskidzie | 1:1 (koniec) | | | GKS K. – Resovia | 0:1 (koniec) |
Polkowice – Stomil | 0:0 (koniec) | | | KKS – Jastrzębie | 2:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Śląsk II | 2:1 (koniec) |
Garbarnia – Znicz | 2:3 (koniec) | | | Radunia – Siarka T. | 4:0 (koniec) | | | Kotwica – Hutnik | 0:0 (koniec) |
Motor – Pogoń Sdl. | 4:1 (koniec) |
Aston Villa – Bournemouth | 3:0 (koniec) | | | Brentford – Leicester | 1:1 (koniec) | | | Southampton – Tottenham | 3:3 (koniec) |
Wolves – Leeds | 2:4 (koniec) | | | Chelsea – Everton | 2:2 (koniec) |
Man City – Burnley | 6:0 (koniec) |
Monza – Cremonese | 1:1 (koniec) | | | Salernitana – Bologna | 2:2 (koniec) | | | Udinese – AC Milan | 3:1 (koniec) |
Almeria – Cadiz | 1:1 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Girona | 2:2 (koniec) | | | RCD Espanyol – Celta Vigo | 1:3 (koniec) |
Atletico – Valencia | 3:0 (koniec) |
Augsburg – Schalke 04 | 1:1 (koniec) | | | VfL Bochum – RB Lipsk | 1:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Hertha | 3:1 (koniec) |
Stuttgart – Wolfsburg | 0:1 (koniec) | | | Borussia D. – FC Koln | 6:1 (koniec) |
Toulouse – Lille | 0:2 (koniec) | | | Lens – Angers | 3:0 (koniec) |
Dynamo C.B. – Banik | 2:1 (koniec) | | | Hradec Kralove – Sparta | 0:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Mlada | 2:0 (koniec) |
Slovan – Slavia | 2:2 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
1:1
(1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piotr Grabowski
Gole:
42. Thiakane – 87. Roman (kar.)
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 43. Thiakane (PSZ), 72. Zapolnik (PSZ), 84. Mroziński (PSZ), 90+5. Komar (PSZ) – 45. Neugebauer (POD), 70. Hartherz (POD), 74. Simonsen (POD)
Spudłowany karny!:
Puszcza Niepołomice:
Komar – Yakuba, Wojcinowicz, Mroziński, Thiakane, Serafin, Klisiewicz, Zapolnik, Sołowiej, Hajda, Siemaszko
Zmiany:
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Wypych, Biliński, Markov, Simonsen, Roman, Misztal, Sitek, Hartherz, Neugebauer, Mikołajewski
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Wypych, Biliński, Markov, Simonsen, Roman, Misztal, Sitek, Hartherz, Neugebauer, Mikołajewski
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
z boiska schodzi Biliński, na boisku pojawia się Scalet.
z boiska schodzi Hartherz, na boisku pojawia się Milasius.
Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi GOKU ROMAN i trafia!
z boiska schodzi Markov, na boisku pojawia się Rodriguez.
z boiska schodzi Sitek, na boisku pojawia się Drzazga.
z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Tomalski.