Constract – FC Reiter 7:1 (koniec) | Legia – Widzew 2:1 (koniec)
2:1 (0:0)
Widzew Łódź
Czwartek 26.01.2023, 17:45 • OSiR Włochy, Warszawa • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:07:37)

Druga połowa meczu była bardziej atrakcyjna. Legia Warszawa potrafiła zdobyć w niej dwubramkowe prowadzenie i późniejsze trafienie kontaktowe nie odebrało gospodarzom zwycięstwa 2:1.

40

39
    Po golu kontaktowym zanosi się na interesujące zakończenie spotkania. Widzew Łódź potrzebuje jeszcze jednego trafienia do doprowadzenia do remisu.

38
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Legii Warszawa.

38
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki JAN DUDEK.

37
    Widzew Łódź nie ma nic do stracenia w ostatnich minutach spotkania i atakuje z wykorzystaniem lotnego bramkarza.

37
    Kolejna żółta kartka, tym razem napomniany Maia Monteiro.

36
    Przerwa na żądanie szkoleniowca łódzkiego zespołu.

35
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Legia Warszawa skoncentrowana w obronie i niewiele już dzieli stołeczną drużynę od odniesienia zwycięstwa.

33
    Widzew Łódź ma problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku, a nie trzeba dodawać, że czas pracuje na jego niekorzyść.

32
    Po dwa przewinienia po przerwie obu zespołów.

31
    W ostatnich minutach zasadnicze przyspieszenie zawodników Legii Warszawa, a drubramkowe prowadzenie zawdzięczają oni uderzeniom Michała Knajdrowskiego i Maii Monteiro. Trudna zrobiła się sytuacja łodzian.