Ekwador – Senegal 1:2 (koniec) | Holandia – Katar 2:0 (koniec) | Walia – Anglia 0:3 (koniec)
Iran – USA 0:1 (koniec)
Ekwador
1:2 (0:1)
Senegal
Wtorek 29.11.2022, 16:00 • Stadion Międzynarodowy Chalifa, Doha, Katar • Mistrzostwa Świata • Grupa A

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (18:00:34)

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Statystyki:

Posiadanie piłki:
    61% : 39%

Sytuacje bramkowe: 8 : 15

Strzały niecelne: 2 : 5

Rzuty wolne: 14 : 22

Senegal wygrywa to spotkanie 2:1 i gra dalej! Z grupy A awansowały Holandia i Senegal!

90+7

90+6
    Plata dośrodkowywał z połowy połowy, ale w polu karnym Senegalu doszło do przewinienia. Odgwizdany został rzut wolny dla drużyny z Afryki. Bardzo blisko Senegalczycy zakończenia tego meczu zwycięstwem!

90+5
    Zmiana w drużynie Senegal:
    z boiska schodzi Boulaye Dia, na boisku pojawia się Pape Abou Cissé.

90+3
    Centrował Sarmiento, ale defensywa Senegalu wybija piłkę.

90+3
    Piłka z rzutu rożnego pewnie wybita przez Mendy'ego. Jeszcze jeden rzut rożny dla Ekwadoru.

90+2
    Rzut rożny dla Ekwadoru.

90
    Sędzia doliczył do końca meczu 6 minut.

88
    Gueye oddawał strzał z pola karnego, ale broni Galindez.

85
    Zmiana w drużynie Ekwador:
    z boiska schodzi Angelo Preciado, na boisku pojawia się Jackson Porozo.
    82. Boulaye Dia (SNG)

82
    Dia obrócił się przy obrońcy Ekwadoru i piłka po jego strzale minęła tuż obok prawego słupka!

79
    Miał miejsce jeszcze jeden rzut rożny dla reprezentacji Senegalu. Jakobs ponownie dogrywał, mocniej i na dalszy słupek, ale po chwili oddalili zagrożenie gracze z Ameryki Południowej.

78
    Jakobs dogrywał na bliższy słupek, ale piłka leciała centralnie w główkę jednego z obrońców Ekwadoru.

77
    Przed nami rzut rożny dla reprezentacji Senegalu.

76
    Ależ okazję teraz zmarnował Plata! Otrzymał w polu karnym podanie główką od Preciado, ale strzał lewą nową w sam środek bramki broni Mendy.