5:0 (3:0)
Piast Gliwice
Czwartek 24.11.2022, 20:00 • Palma Mallorca • Liga Mistrzów

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:14:52)

Nieudana konfrontacja z perspektywy Piasta Gliwice. Trzy gole stracone w pierwszej połowie, a dwa po przerwie. Ostatecznie wynik 0:5 i nie pozostawia on wątpliwości, czy Palma Futsal zasłużyła na odniesienie zwycięstwa.

40

40
    Zespół Palma Futsal właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki ELOY ROJAS.

39
    Palma Futsal czeka na sposobność do przeprowadzenia jeszcze jednego niszczycielskiego kontrataku.

38
    Ostatnie szanse na gola w tym meczu.

37
    Jeszcze jeden rzut rożny dla podopiecznych Orlando Duarte, ale również on nie pozwolił na wpakowanie piłki do bramki doświadczonego przeciwnika.

36
    Seria stałych fragmentów gry po obu stronach boiska, ale wszystkie bez efektu bramkowego.

35
    Pozostało pięć minut obu drużynom w tym spotkaniu.

32
    Napomnienie żółtą kartką dla żywiołowo protestującego szkoleniowca gliwiczan Orlando Duarte.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku.

34
    Pierwsze trafienie po przerwie zawodników Palma Mallorca to jednocześnie czwarte w meczu. Zamiast poprawiać wynik, to gliwiczanie są w coraz gorszym położeniu.

33
    Strzelcem bramki MANCUSO.

29
    Brakuje skuteczności gliwiczanom.

28
    Szansa na gola Dominika Śmiałkowskiego, ale oddane przez niego uderzenie nie zakończyło się lądowaniem piłki w bramce.

27
    Będzie kolejna szansa na poprawienie wyniku, z perspektywy Piasta Gliwice, dzięki rozegraniu rzutu rożnego.

26
    Rafael Cadini został zablokowany przez gospodarzy w momencie oddawania uderzenia po dograniu Viniciusa Teixeiry z rzutu wolnego.

25
    Odpowiedział swoim strzałem Breno Bartoline po przeciwnej stronie boiska, ale ta próba została dla odmiany zablokowana.