Novo Vrijeme
Środa 23.11.2022, 17:00 • Palma Mallorca • Liga Mistrzów

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:37:00)

Kolejnym przeciwnikiem gliwiczan będzie gospodarz turnieju Palma Futsal.

Piast Gliwice rozpoczął mecz nieudanie i stracił pierwszego gola, ale następnie rządził na boisku. Odpowiedział on dwoma golami Viniciusa Lazzarettiego w pierwszej połowie oraz dwoma trafieniami Breno Bertoline po przerwie. Ostatecznie 4:1 dla mistrza Polski.

37
    Za wykonanie rzutu rożnego dla chorwackiego zespołu zabrał się Jefferson Alves.

35
    Pozostało zaledwie pięć minut czasu do zakończenia spotkania.

34
    Jefferson Alves napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

33
    Z rzutu rożnego nic nie wynikło i groźniejsza była próba przeprowadzenia kontrataku przez zawodników Novo Vrijeme.

32
    Gliwiczanie będą mieć szansę na zaskoczenie przeciwnika rozegraniem rzutu rożnego.

31
    Piast Gliwice nie pozwala przeciwnikom na częste stwarzanie sytuacji podbramkowych i stopniowo przybliża się do odniesienia zwycięstwa.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku.

29
    Każda skuteczna interwencja w obronie przybliża Piasta Gliwice do odniesienia zwycięstwa na początek turnieju na Majorce.

28
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gracze Piasta Gliwice ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

27
    Dobra interwencja skoncentrowanego Cypuna między słupkami w bramce Piasta Gliwice.

26
    Próbują jeszcze cokolwiek zdziałać gracze z Chorwacji i w ostatnich minutach ich uderzenia są blokowane.

25
    Blokowane uderzenie zawodnika Novo Vrijeme. Skoncentrowani i zdyscyplinowani byli w tej sytuacji broniący podopieczni Orlando Duarte.