Club Brugge – Porto 0:4 (koniec) | Inter – Vik. Pilzno 4:0 (koniec) | Napoli – Rangers 3:0 (koniec)
Ajax – Liverpool 0:3 (koniec) | Atletico – Bayer 2:2 (koniec) | FC Barcelona – Bayern 0:3 (koniec)
Tottenham – Sporting 1:1 (koniec) | Eintracht – Olympique 2:1 (koniec)
FC Barcelona
0:3 (0:2)
Bayern Monachium
Środa 26.10.2022, 21:00 • Spotify Camp Nou (Barcelona) • Liga Mistrzów UEFA • Grupa C

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (00:05:45)

Duma Katalonii wysoko pokonana

FC Barcelona jeszcze nie dorosła do odgrywania wiodącej roli w Lidze Mistrzów. Porażka 0:3 z Bayernem Monachium jest przykrym doświadczeniem dla Roberta Lewandowskiego i spółki.

90+6
    90+5. Benjamin Pavard (BAY) - 0:3

90+5
    Gol dla Bayernu!
    Strzelcem bramki BENJAMIN PAVARD.

Trzecia bramka Bayernu Monachium po trzeciej asyście Serge'a Gnabry'ego. Francuz zadał gospodarzom ostatni, bolesny cios!

90+3
    Interwencja Marca-Andrego ter Stegena uchroniła FC Barcelonę przed stratą kolejnego gola w doliczonych minutach.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Benjamin Pavard poradził sobie podręcznikowo z dośrodkowaniem w wykonaniu Francka Kessiego.

87
    Ostatnie szanse na poprawienie rezultatu.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Ferran Torres zachował się zbyt nonszalancko w kontrataku zespołu z Katalonii.

84
    Końcówka spotkania już bez Roberta Lewandowskiego, który nie strzelił gola w drugim starciu z poprzednim klubem.

82
    Zmiana w drużynie FC Barcelona:
    z boiska schodzi Robert Lewandowski, na boisku pojawia się Pablo Torre.

80
    Wymiana podań z udziałem wszystkich środkowych pomocników gospodarzy. Jeden z nich już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

79
    Gracze Bayernu Monachium potrzebują już tylko kilkunastu minut zdyscyplinowania w obronie do odniesienia prestiżowego zwycięstwa w Katalonii.

Gole: 10. Mané, 31. Choupo-Moting, 90+5. Pavard

Kartki:   41. Busquets (BAR) – 16. Mazraoui (BAY), 23. Goretzka (BAY), 35. Upamecano (BAY)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 0:7. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 2:5. Foule: 14:13.
    FC Barcelona: ter Stegen – Bellerín, Koundé (67. Eric García), Alonso, Balde – Kessié, Busquets (C) (58. Raphinha), de Jong – Dembélé (68. Fati), Lewandowski (82. Torre), Pedri (58. F. Torres).
    Zmiany: Peña, Tenas – Alba, Gavi, Piqué.

Trener: Xavi

Bayern Monachium: Ulreich – Mazraoui, Upamecano (62. Pavard), de Ligt, Davies – Kimmich (C), Goretzka (46. Sabitzer) – Gnabry, Musiala (67. Gravenberch), Mané – Choupo-Moting (62. Müller).
    Zmiany: Schenk – Coman, Stanišić, Tel.

Trener: Julian Nagelsmann

Sędziowie: Anthony Taylor (Anglia)