Piątek 23.09.2022, 16:30 • Stadion Miejski, Białystok • Reprezentacja U21

Strzały niecelne: 5:1.
    Rzuty rożne: 10:3.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 20:20.

Michał Probierz po raz pierwszy poprowadził w meczu młodzieżową reprezentację Polski. Nie będzie wspominać tego debiutu zbyt dobrze. Jego drużyna przegrała w spotkaniu towarzyskim 0:1 z Grecją.

90+6

90+6
    Argyris Darelas napomniany żółtą kartką w doliczonym czasie.

90+2
    Reprezentacja Grecji potrafi z powodzeniem grać na utrzymanie futbolówki.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

88
    Nieudana szarża indywidualna Mariusza Fornalczyka.

87
    Grecja powróciła na połowę przeciwnika i stara się tam kontrolować przebieg wydarzeń w końcówce spotkania.
    84. Szymon Włodarczyk nie pokonał bramkarza!

84
    Jeszcze jedna szansa przed Polakami na poprawienie wyniku. Blisko bramki Grecji znalazł się Szymon Włodarczyk i strącił uderzenie zza pola karnego, ale znakomicie interweniował rezerwowy bramkarz przyjezdnych!

80
    Coraz mniej czasu pozostaje gospodarzom na strzelenie gola i to oni są w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika.

78
    Zapachniało wyrównaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Musiałowskiego, ale interweniował z powodzeniem bramkarz Grecji!

77
    Mija czas i piłkarze przemieszczają się w ostatnich minutach w spokojnym tempie po murawie. Potrzeba przyspieszenia, jakiegoś niekonwencjonalnego zagrania.

76
    Zmiana w drużynie Polska:
    z boiska schodzi Wójtowicz, na boisku pojawia się Kłudka.

75
    z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Musiałowski.

75
    z boiska schodzi Myszor, na boisku pojawia się Fornalczyk.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu na doprowadzenie do remisu.

72
    Dmitrios Metaxas napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Kacprze Kozłowskim.

Gole: 49. Kosidis

Kartki:   33. Szymczak (POL), 41. Panagiotou (POL), 48. Kałuziński (POL) – 32. Kitsos (GRE), 65. Koutentakis (GRE), 72. Metaxas (GRE), 90+6. Darelas (GRE)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 0:1. Foule: 20:20.
    Polska: Tobiasz – Wójtowicz (76. Kłudka), Mosór, Peda, Szmyt – Marchwiński, Kałuziński (66. Łęgowski), Kozłowski (75. Musiałowski) – Rakoczy (66. Pyrka), Szymczak (66. Włodarczyk), Myszor (75. Fornalczyk).

Zmiany: Trelowski, Bąkowski – Krzyżak, Pingot, Gerbowski, Kocyła, Kłudka.

Trener: Michał Probierz

Grecja: Tzolakis – Tourkochoritis, Aslanidis, Panagiotou, Kitsos – Karamperis – Kryparakos, Sourlis, Kourfalidis, Konstantellias – Tzavidas (32. Kosidis).

Zmiany: Milomenis, Theoharis – Beleyonis, Apostolopoulos, Karakoitis, Sapountzis, Koutemtakis, Kosidis.

Trener: Nikolaos Papadopoulos

Sędziowie: Łukasz Kuźma