Miedź – Zagłębie L. 0:1 (koniec) | Widzew – Legia 1:2 (koniec)
Widzew Łódź
1:2 (0:2)
Legia Warszawa
Piątek 12.08.2022, 20:30 • Stadion Miejski Widzewa Łódź • PKO Ekstraklasa • 5. kolejka

Całkiem dobre spotkanie! Ostatecznie Legia wygrywa, aczkolwiek w drugiej połowie to gospodarze mieli więcej z gry! Gdyby nie nieuznany gol, moglibyśmy mieć remis! (22:33:27)

90+10
    90+10. Patryk LIPSKI - 1:2

90+10
    Gol dla Widzewa!

Całkiem dobre dośrodkowanie w pole karne rywala, gdzie najlepiej odnajduje się PATRYK LIPSKI i pewnym strzałem zdobywa kontaktowego gola!

90+7
    Nunes w pole karne rywala, ale na przedpolu pewnie interweniuje Tobiasz i łapie piłkę!

90+5
    Augustyniak oddaje strzał na bramkę rywali, ale zostaje zblokowany!

90+4
    Mladenović w pole karne rywala, gdzie Rosołek szuka strzału, ale został zblokowany przez rywala!

90+1
    Arbiter dorzuca aż 10 minut!

89
    Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Bożidar Czorbadżijski).

89
    Dogranie do Wszołka, który jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale świetnie interweniuje golkiper Widzewa!

88
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź:
    z boiska schodzi Dominik Kun, na boisku pojawia się Kristoffer Hansen.
    z boiska schodzi Bartłomiej Pawłowski, na boisku pojawia się Serafin Szota.

88
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa:
    z boiska schodzi Ihor Charatin, na boisku pojawia się Bartosz Slisz.
    z boiska schodzi Makana Baku, na boisku pojawia się Róbert Pich.

87
    Kolejna próba Terpiłowskiego, ale teraz celna! Jednak dobrze ustawiony Tobiasz pewnie łapie piłkę!

85
    I już akcja Legii, próba dogrania w kierunku Baku ze strony Rosołka, ale to podanie okazuje się niecelne!

83
    Po krótkiej przerwie wracamy do gry!

81
    Na skutek zachowania kibiców Widzewa, krótka przerwa w grze. Fanatycy gospodarzy rzucają różnego typu przedmioty na bramkę Legii!