Słowacja – Rumunia 1:0 (kon.) | Francja – Włochy 4:1 (kon.)
koniec
Słowacja
1:0 (0:0)
Rumunia
piątek 24.06.2022, 17:30 • City aréna Trnava • Mistrzostwa Europy U-19 • Grupa A
Przedmeczowe kursy
     
    90+8
    Koniec meczu. (19:26:22)
     
    90+6
    Zmiana w drużynie Słowacja:
    z boiska schodzi Sebastián Kóša, na boisku pojawia się Jakub Luka.
     
    90+5
    Gol dla Słowacji!
    Strzelcem bramki ADAM GRIGER.
     
    90+4
    Żółta kartka dla zespołu Rumunia (Pantea).
     
    90+3
    Zmiana w drużynie Rumunia:
    z boiska schodzi Pirvulescu, na boisku pojawia się Pantea.
     
    90+1
    Żółta kartka dla zespołu Słowacja (Marek Ujlaky).
     
    88
    Żółta kartka dla zespołu Rumunia (Bodisteanu).
     
    82
    Zmiana w drużynie Rumunia:
    z boiska schodzi Ilie, na boisku pojawia się Sirbu.
     
    71
    Zmiana w drużynie Słowacja:
    z boiska schodzi Timotej Jambor, na boisku pojawia się Adam Griger.
    z boiska schodzi Gabriel Halabrín, na boisku pojawia się Artur Gajdoš.
     
    62
    Zmiana w drużynie Rumunia:
    z boiska schodzi Andrei, na boisku pojawia się Bodisteanu.
    z boiska schodzi Radaslavescu, na boisku pojawia się Sali.
     
    60
    Zmiana w drużynie Słowacja:
    z boiska schodzi Viktor Sliacky, na boisku pojawia się Mario Sauer.
    z boiska schodzi Adam Gaži, na boisku pojawia się Martin Mišovič.
     
    46
    Zmiana w drużynie Rumunia:
    z boiska schodzi Chiritoiu, na boisku pojawia się Andronache.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+3
    Pierwsza połowa skończona.
     
    39
    Żółta kartka dla zespołu Słowacja (Timotej Jambor).
     
    38
    Żółta kartka dla zespołu Słowacja (Martin Oravec).
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.
    Bramki: 90+5. Griger

    Kartki:   38. Oravec (SVK), 39. Jambor (SVK), 90+1. Ujlaky (SVK) – 88. Bodisteanu (RUM), 90+4. Pantea (RUM)


    Słowacja: Hrdina – Mičuda, Kóša, Ujlaky, Kopásek – Halabrín (71. Gajdoš), Oravec, Hollý – Gaži (60. Mišovič), Jambor (C) (71. Griger), Sliacky (60. Sauer)
    Rezerwowi: Baláž – Gajdoš, Griger, Luka, Mišovič, Sauer, Šikula, Šnajder, Szolgai

    Rumunia: Popa (C) – Coubis, Gergely, Danuleasa, Pirvulescu – Pandele, Ciuciulete – Andrei (62. Bodisteanu), Radaslavescu (62. Sali), Ilie (82. Sirbu) – Chiritoiu (46. Andronache)
    Rezerwowi: Borbei – Andronache, Bodisteanu, Pantea, Popescu, Radu, Sali, Sirbu, Tanasa

    Sędziowie: Lukjancukas (Litva)

    Widzów: 3 485