Lubawa – FIT-MORNING Gredar 8:2 (koniec) | Dreman – FC Reiter 8:2 (koniec)
8:2 (2:0)
FC Reiter Toruń
Niedziela 15.05.2022, 18:00 • Stegu Arena, Opole • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:42:09)

Aż 10 goli w Opolu. Zdecydowanie skuteczniejsi byli gospodarze, a wynik 8:2 nie pozostawia wątpliwości, czy to właśnie im należało się zdobycie kompletu punktów.

40

40
    Ponownie niewykorzystany przedłużony rzut karny.

40
    Przedłużony rzut karny dla gospodarzy.

40
    Gol dla FC Reiter Toruń!
    Strzelcem bramki JAKUB WIŚNIEWSKI.

40
    Tomasz Lutecki nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

40
    Jeszcze przedłużony rzut karny dla Dremana Opole Komprachcice.

39
    Samobójcze trafienie zalicza KRZYSZTOF ELSNER.

39
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki VINICIUS TEIXEIRA.

38
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

38
    Krzysztof Elsner napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

38
    Ale wynik! Futsalowa demolka w Opolu.

37
    Strzelcem bramki SERHIJ FIL.

36
    Dreman Opole Komprachcice z zamiarem spokojnego dokończenia udanego meczu, a może zapewni jeszcze swoim kibicom mocne wrażenia w ostatnich minutach.

35
    Świetnie bawią się na boisku gospodarze i stopniowo dokładają gola za golem do swojej przewagi.

34
    Strzelcem bramki ANDRE LUIZ.

32
    Po trzy faule odgwizdane obu zespołom w drugiej połowie, dlatego robi się im gorąco.

31
    Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

Gole: 6. Fil, 8. Fernandes, 26. Iwanow, 28. Lutecki, 34. Andre, 37. Fil, 38. Iwanow, 39. Teixeira – 39. Elsner (sam.), 40. Wiśniewski

Kartki:   9. Teixeira (OKO), 18. Burduja (OKO), 38. Elsner (OKO) – 9. Jefferson (FCT), 25. Jekiełek (FCT)

Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Lach – Glinka, Lutecki, Andre Luiz, Iwanow, Fil, Chuva, Elsner, Pinto, Fernandes, Teixeira, Szypczyński.

Trener: Jarosław Patałuch

FC Reiter Toruń: Iwański, Naparło – Wojciechowski, Gallego, Jefferson, Wiśniewski, Jekiełek, Waszak, Szczepaniak, Lewandowski, Machałowski, Mrówczyński.

Trener: Łukasz Żebrowski

Sędziowie: Wiercioch, Miśta – Rybol, Bazan