Polkowice – Jagiellonia 3:8 (koniec) | Rekord – Red Dragons 3:1 (koniec) | Legia – Red Devils 3:5 (koniec)
Lębork – AZS Darkomp 1:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Piast 1:12 (koniec) | GI Malepszy – Clearex 5:3 (koniec)
LSSS Team Lębork
1:5 (0:1)
AZS UW Darkomp Wilanów
Sobota 14.05.2022, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lębork • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (00:57:31)
    Szalona radość gości

Sześć goli w Lęborku i zdecydowana większość z nich dla warszawskich Akademików. Goście odnieśli przekonujące zwycięstwo 5:1.
    Wysoka wygrana Akademików

40

39
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w tym spotkaniu.

38
    Gol dla Teamu Lębork!
    Strzelcem bramki PIOTR ŁAPIGROWSKI.

37
    Żółta kartka dla zespołu AZS UW Darkomp Wilanów (Witalij Lisniczenko).

36
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

35
    Pozostało zaledwie pięć minut rywalizacji w drugiej połowie spotkania.

34
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KLAUS.

33
    Żółta kartka dla zespołu AZS UW Darkomp Wilanów (Robert Marcinkowski).

32
    Żółta kartka dla zespołu LSSS Team Lębork (Mateusz Madziąg).

31
    Coraz więcej ostrych przewinień i niebawem sędziowie mogą przestać tylko ostrzegać słownie zawodników obu drużyn.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29

29

28
    Nie rezygnują z atakowania gracze z Warszawy, wykorzystują oni wolne przestrzenie na połowie przeciwnika.

Gole: 38. Łapigrowski – 17. Pikiewicz, 26. Rabiej, 29. Klaus, 29. Klaus, 34. Klaus

Kartki:   32. Madziąg (LĘB) – 33. Marcinkowski (UWW), 37. Lisniczenko (UWW)

LSSS Team Lębork: R. Łapigrowski, Formella – Madziąg, Łapigrowski, Gniba, Witkowski, Kaczorowski, Yvaaldo, Maia Monteiro, Kolesnik.

Trener: Wojciech Pięta

AZS UW Darkomp Wilanów: Mianowicz, Wójcik – Wielgus, Klaus, Lifanow, Starek, Marcinkowski, Pikiewicz, Offert, Rabiej, Wielgat, Buczek, Lisniczenko, Górzyński, Opatowski.

Trener: Maciej Karczyński

Sędziowie: Jaruchiewicz, Konieczny – A. Piotrowski, N. Piotrowski