Śląsk II – Ruch 1:1 (koniec) | Hutnik – Znicz 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 3:3 (koniec)
Motor – Radunia 2:2 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – KKS 0:2 (koniec)
Hutnik Kraków
1:0 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 14.05.2022, 17:00 • Stadion Miejski • 2. Liga • Runda 33

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:56:08)

Posiadanie piłki: 48% : 52%.
    Strzały na bramkę: 3:8.
    Strzały niecelne: 2:7.
    Rzuty rożne: 2:9.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 7:13.

Hutnik Kraków zwyciężył w przedostatnim meczu na szczeblu centralnym 1:0 ze Zniczem Pruszków. Zdecydowało o tym uderzenie Michała Kitlińskiego w pierwszej połowie spotkania.

90+3

90+3
    Adrian Jurkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczony czas.

88
    Zbyt duży rozmach miało rozegranie miejscowych zawodników. Do zdobycia gola starali się wykorzystać prawe skrzydło, ale przeciwnik nie pozwolił na kontynuowanie ataku i kontrolowana przez niego piłka opuściła boisko.

87
    Łukasz Skrzypek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

86
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków:
    z boiska schodzi Kitliński, na boisku pojawia się Zalepa.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu spokojna wymiana podań posiadających przewagę gola zawodników Hutnika Kraków.

80
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem jednego z zawodników Hutnika Kraków.

78
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Barnowski, na boisku pojawia się Górski.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu i jest to kwadrans nadziei przyjezdnych na doprowadzenie przynajmniej do remisu.

72
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

70
    z boiska schodzi Lelek, na boisku pojawia się Wyjadłowski.

67
    z boiska schodzi Niewiadomski, na boisku pojawia się Kręcichwost.

65
    Już niebawem szkoleniowcy obu zespołów zaproponują kolejne roszady personalne w swoich jedenastkach.

64
    z boiska schodzi Zawadzki, na boisku pojawia się Stasik.

62
    Piłka została przegrana na połowę gospodarzy. Zabrakło tam miejsca do oddania uderzenia. Przyjezdni wymieniali podania na obrzeżach pola karnego, ale zabrakło im zdecydowania i nawet nie postraszyli bramkarza przeciwnika.

Gole: 42. Kitliński

Kartki:   49. Kitliński (HUT), 87. Skrzypek (HUT), 90+3. Jurkowski (HUT)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 1:2. Foule: 7:13.
    Hutnik Kraków: Leszczyński – Jaklik, Hoyo-Kowalski, Jurkowski, Becht, Andrzejewski, Zawadzki (64. Stasik), Świątek, Kitliński (86. Zalepa), Chmiel (46. Skrzypek), Lelek (70. Wyjadłowski).

Zmiany: Frasik – Zalepa, Basta, Stasik, El Bouh, Skrzypek, Elorhan, Wyjadłowski.

Trener: Krzysztof Lipecki

Znicz Pruszków: Jurczak – Juchymowicz, Niewiadomski (67. Kręcichwost), Brejnak, Bochenek, Barnowski (78. Górski), Flisiuk (57. Gabrych), Machalski (57. Hrnciar), Możdżeń, Czarnowski (57. Pomorski), Nagamatsu.

Zmiany: Misztal – Pomorski, Hrnciar, Gabrych, Kręcichwost, Górski.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Daniel Kruczyński (Żywiec)