Cuprum – Trefl 3:1 (kon.)
koniec
Cuprum Lubin
3
18 25 25 25  
Trefl Gdańsk
1
25 20 22 21  
piątek 14.01.2022, 20:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 16. kolejka
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu
     
    25:21
    Ferens trafia po przekątnej i Cuprum wygrywa 3:1! (22:48:18)
     
    24:21
    Mika kiwa na siatce.
     
    24:20
    Zablokowany atak Wlazłego! Piłka meczowa dla miejscowych!
     
    23:20
    Mika wyrzuca piłkę poza boisko.
     
    22:20
    Dotknięcie siatki w zespole Cuprum.
     
    22:19
    Lipiński psuje zagrywkę.
     
    21:19
    Lipiński trafia po kontrze gości.
     
    21:18
    Timeout dla gości.
     
    21:18
    As serwisowy Krage!
     
    20:18
    Wlazły serwuje w siatkę.
     
    19:18
    Lipiński punktuje dla Trefla.
     
    19:17
    Kapica uderza po bloku rywali.
     
    18:17
    As serwisowy Urbanowicza!
     
    18:16
    Sekita psuje zagrywkę.

    PeZet

    Match time: 1:54

    4. set: 0:29

    Cuprum Trefl
    4. set Mecz 4. set
    Suma zdobytych punktów
    25 93 88 21
    Najdluższa seria punktowa
    3 4 6 3
    Piłki setowe
    2 7 1 0
    Piłki meczowe
    2 2 0 0
    Winners *
    0 0
    Bloky *
    0 0
    Chyby *
    0 0
    Statystyki przy zagrywce
    Asy **
    1 3 4 1
    Zepsute zagrywki **
    4 13 19 7
    Punkty zdobyte przy własnej zagrywce
    7 / 24
    29 %
    31 / 92
    34 %
    27 / 89
    30 %
    4 / 22
    18 %
    Statystyka przyjęcia
    Punkty zdobyte przy zagrywce przeciwnika
    18 / 22
    82 %
    62 / 89
    70 %
    61 / 92
    66 %
    17 / 24
    71 %
    Notices for statistics

    ** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální.

    Cuprum Lubin: Waliński, Maruszczyk, Gunia, Ferens, Bociek, Sekita, Kapica, Krage, Gierżot, Kaźmierczak
    Libero: Sas, Szymura

    Trenér: Paweł Rusek

    Trefl Gdańsk: Lipiński, Wlazły, Kozub, Nasevich, Sasak, Reichert, Kampa, Urbanowicz, Mika, Mordyl, Zaleszczyk, Łaba
    Libero: Pruszkowski, Olenderek

    Trenér: Michał Winiarski

    Sędziowie:
    Sędzia pierwszy: Paweł Ignatowicz
    Sędzia drugi: Sławomir Gołąbek
    Komisarz: Robert Malicki