Barys – Niżny Nowogród 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Din. Mińsk 5:4 (2:0 po rz.k.) | Saławat – Podolsk 2:3 (1:2 po rz.k.)
Niżniekamsk – Din. Ryga 3:2 (2:1 po rz.k.) | Bars – Sankt Petersburg 3:4 (po dog.) | Kunlun – Sp. Moskwa 4:6 (kon.)
koniec po rzutach karnych (2:1)
Nieftiechimik Niżniekamsk
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Dinamo Ryga
czwartek 25.11.2021, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (19:47:49)
    Jevgenij Miťakin (NIZ) - 3:2
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Nieftiechimik Niżniekamsk.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest JEVGENIJ MIŤAKIN.
    Jevgenij Miťakin (NIZ)
     
    5. stan
    2:1
    Jevgenij MIŤAKIN trafia.
    Edgars Kulda (RIG)
     
    5. stan
    1:1
    Edgars KULDA nie trafia.
    Bulat Šafigullin (NIZ)
     
    4. stan
    1:1
    Bulat ŠAFIGULLIN nie trafia.
    Matthew Lorito (RIG)
     
    4. stan
    1:1
    Matthew LORITO nie trafia.
    Dan Sexton (NIZ)
     
    3. stan
    1:1
    Dan SEXTON nie trafia.
    Jere Karjalainen (RIG)
     
    3. stan
    1:1
    Jere KARJALAINEN nie trafia.
    Jegor Popov (NIZ)
     
    2. stan
    1:1
    Jegor POPOV nie trafia.
    Lauris Darzinš (RIG)
     
    2. stan
    1:1
    Lauris DARZINŠ nie trafia.
    Bramki i asysty: 8. Chajrullin (M. Sidorov, Klok), 57. Čiviljov (Šafigullin), kar. Miťakin – 39. Červený, 42. Červený (Radil, Ozolš)

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:1   Rudolf Červený (RIG)
    1:1   Marat Chajrullin (NIZ)
    2. stan:
    1:1   Lauris Darzinš (RIG)
    1:1   Jegor Popov (NIZ)
    3. stan:
    1:1   Jere Karjalainen (RIG)
    1:1   Dan Sexton (NIZ)
    4. stan:
    1:1   Matthew Lorito (RIG)
    1:1   Bulat Šafigullin (NIZ)
    5. stan:
    1:1   Edgars Kulda (RIG)
    2:1   Jevgenij Miťakin (NIZ)


    Nieftiechimik Niżniekamsk: Sudnicin (Tuohimaa) – M. Sidorov, Klok, K. Vorobjov (A), Knot, Berezin (A), Petriščev, Sevostjanov – Chajrullin (C), Miťakin, Porjadin – Ansel Galimov, J. Popov, D. Sexton – Bikmullin, Čiviljov, Vladislav Šutov – Kupcov, Chafizov, Šafigullin – Barsukov.
    Trenér: Oleg Leontěv

    Dinamo Ryga: Mattsson (J. Hudáček) – Freibergs, Cibulskis, Scarlett, Zile, Ališauskas, Sotnieks, Ozolš – Radil, Červený, J. Karjalainen – E. Poirier, Tiivola, L. Darzinš (C) – Meija (A), Lorito, Shinkaruk (A) – E. Kulda, Berzinš, Buncis.
    Trenér: Valerijs Kulibaba

    Sędziowie: Bělov, Raming – Kuprijanov, Černyšjov

    Widzów: 1 546