Barys – Niżny Nowogród 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Din. Mińsk 5:4 (2:0 po rz.k.) | Saławat – Podolsk 2:3 (1:2 po rz.k.)
Niżniekamsk – Din. Ryga 3:2 (2:1 po rz.k.) | Bars – Sankt Petersburg 3:4 (po dog.) | Kunlun – Sp. Moskwa 4:6 (kon.)
koniec po dogrywce
Ak Bars Kazań
3:4 (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1)
SKA Sankt Petersburg
czwartek 25.11.2021, 17:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (20:22:47)
    64:09 Nikita Gusev (PET) - 3:4
     
    64:09
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki NIKITA GUSEV. Asysta Michail Vorobjov, Ivan Morozov.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
     
    59:26
    Kara dla Ak Bars Kazań (Daniil Žuravljov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    48:40 Mat Robinson (PET)
     
    47:08
    Kara dla Ak Bars Kazań (Jordan Weal – 2 min., uderzanie).
    44:26 Jordan Weal (KZN) - 3:3
     
    44:26
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki JORDAN WEAL. Asysta Dmitrij Judin, Konstantin Lučevnikov.
     
    41:13
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Michail Vorobjov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    37:24 Steven Kampfer (KZN) - 2:3
     
    37:24
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki STEVEN KAMPFER. Asysta Danis Zaripov, Dmitrij Kagarlickij.
     
    35:39
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (2 min. – opóźnianie gry / poruszona bramka).
    35:39 Nikita Dyňak (KZN) - 1:3
     
    35:39
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki NIKITA DYŇAK. Asysta Dmitrij Voronkov, Daniil Žuravljov.
    34:27 Mat Robinson (PET) - 0:3
    Bramki i asysty: 36. Dyňak (D. Voronkov, D. Žuravljov), 38. Kampfer (Zaripov, Kagarlickij), 45. Weal (Judin, Lučevnikov) – 13. Kuzmenko (Burdasov, Kemppainen), 27. Burdasov (Kuzmenko, N. Gusev), 35. M. Robinson (N. Gusev, Danila Moisejev), 65. N. Gusev (M. Vorobjov, Ivan Morozov)


    Ak Bars Kazań: T. Biljalov (I. Bobkov, Valiullin) – Kampfer, Chenkel, Judin, D. Žuravljov, Adamčuk, Rukavišnikov, Lučevnikov – Zaripov, Arťom Galimov, Kagarlickij – K. Petrov, Weal, Tarasov – Paňukov, D. Voronkov, Dyňak – Bulatov, M. Gluchov (A), Lukojanov (A) – A. Kvartalnov.
    Trenér: Valeri Belov

    SKA Sankt Petersburg: D. Nikolajev (Lars Johansson, Samonov) – N. Sedov, Fantenberg (A), Kamalov, M. Robinson, Falkovskij, Grjaznov, Lisov – Burdasov, Kemppainen (C), Kuzmenko – Mičkov, M. Vorobjov, N. Gusev (A) – V. Zykov, L. Komarov, Alexandr Volkov – Bardakov, Ivan Morozov, K. Marčenko – Danila Moisejev.
    Trenér: Valeri Bragin

    Sędziowie: Birin, Olegin – Lazarev, Panamarenko

    Widzów: 4311