Barys – Niżny Nowogród 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Din. Mińsk 5:4 (2:0 po rz.k.) | Saławat – Podolsk 2:3 (1:2 po rz.k.)
Niżniekamsk – Din. Ryga 3:2 (2:1 po rz.k.) | Bars – Sankt Petersburg 3:4 (po dog.) | Kunlun – Sp. Moskwa 4:6 (kon.)
koniec po rzutach karnych (1:2)
Saławat Jułajew Ufa
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Witiaź Podolsk
czwartek 25.11.2021, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (17:32:09)
    Niko Ojamäki (VTZ) - 2:3
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Witiaź Podolsk.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest NIKO OJAMÄKI.
     
    5. stan
    1:2
    Niko OJAMÄKI trafia.
     
    5. stan
    1:1
    Nikolaj KULJOMIN nie trafia.
     
    4. stan
    1:1
    Ilja ARKALOV trafia.
     
    4. stan
    1:0
    Sakari MANNINEN nie trafia.
     
    3. stan
    1:0
    Valtteri KEMILÄINEN nie trafia.
     
    3. stan
    1:0
    Markus GRANLUND nie trafia.
     
    2. stan
    1:0
    Fjodor MALYCHIN nie trafia.
     
    2. stan
    1:0
    Alexandr KADĚJKIN trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Ivan VOLODIN nie trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Viktor TICHONOV nie trafia.
     
    Rozpoczynają się rzuty karne.
     
    65:00
    Dogrywka skończona.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
     
    53:33
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Pavel Koledov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    50:49
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
    Bramki i asysty: 6. V. Tichonov (Chochrjakov, Koledov), 40. Kadějkin (N. Kuljomin) – 27. Ojamäki (Malychin), 43. Arkalov, kar. Ojamäki

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Viktor Tichonov (UFA)
    0:0   Ivan Volodin (VTZ)
    2. stan:
    1:0   Alexandr Kadějkin (UFA)
    1:0   Fjodor Malychin (VTZ)
    3. stan:
    1:0   Markus Granlund (UFA)
    1:0   Valtteri Kemiläinen (VTZ)
    4. stan:
    1:0   Sakari Manninen (UFA)
    1:1   Ilja Arkalov (VTZ)
    5. stan:
    1:1   Nikolaj Kuljomin (UFA)
    1:2   Niko Ojamäki (VTZ)


    Saławat Jułajew Ufa: Šaryčenkov (Metsola) – Viktor Antipin, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Muchamadullin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, V. Tichonov – Platt, Alalykin, Sannikov – Pustozjorov.
    Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, K. Ljamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov.