Barys – Niżny Nowogród 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Din. Mińsk 5:4 (2:0 po rz.k.) | Saławat – Podolsk 2:3 (1:2 po rz.k.)
Niżniekamsk – Din. Ryga 3:2 (2:1 po rz.k.) | Bars – Sankt Petersburg 3:4 (po dog.) | Kunlun – Sp. Moskwa 4:6 (kon.)
koniec
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Torpedo Niżny Nowogród
czwartek 25.11.2021, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (16:58:32)
     
    59:05
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Marek Hrivík – 2 min., uderzanie).
    46:11 Jakob Lilja (AST) - 4:2
     
    46:11
    Zespół Barys właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki JAKOB LILJA. Asysta Eric Martinsson, Curtis Valk.
    44:21 Andrej Belevič (NNO) - 3:2
     
    44:21
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ZIJAT PAJGIN. Asysta Andrej Belevič, Artur Ťanulin.
     
    42:08
    Kara dla Barys Nur-Sultan (Nikita Bojarkin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska). Penalty served by Roman Starčenko.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:01
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kenny Agostino – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    38:27
    Kara dla Barys Nur-Sultan (Eric Martinsson – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    35:25
    Kara dla Barys Nur-Sultan (Joe Morrow – 2 min., rzucenie na bandę).
    34:16 Arťom Michejev (NNO) - 3:1
     
    34:16
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ARŤOM MICHEJEV. Asysta Jegor Martynov, Artur Ťanulin.
     
    25:24
    Zmiana w drużynie Torpedo Niżny Nowogród: z boiska schodzi Andrej Tichomirov, na boisku pojawia się Pjotr Kočetkov.
    25:24 Linden Vey (AST) - 3:0
     
    25:24
    Zespół Barys właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki LINDEN VEY. Asysta Tomáš Jurčo.
     
    20:41
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Zijat Pajgin – 2 min., trzymanie).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
    Bramki i asysty: 5. Kunyk (Vey, Frattin), 14. J. Lilja (Martinsson, Michajlis), 26. Vey (Jurčo), 47. J. Lilja (Martinsson, Valk) – 35. A. Michejev (J. Martynov, Ťanulin), 45. Pajgin (Belevič, Ťanulin)


    Barys Nur-Sultan: Bojarkin (A. Šutov) – Martinsson, Morrow, Orechov, R. Savčenko (C), Šalapov, Samat Danijar – Jurčo, Vey, Frattin – Michajlis (A), Valk, J. Lilja – Savickij, Kunyk, R. Starčenko (A) – Šaichmeddenov, Kajyržan, Šestakov – Sagadějev, J. Berglund.
    Trenér: Juri Michajlis

    Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (26. P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Mišarin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Gončaruk, A. Michejev, Urakov.
    Trenér: David Nemirovskij

    Sędziowie: Lavrenťev, Sergejev – Golovljov, Savěnkov

    Widzów: 2 763