Zagłębie S. – Chrobry 3:2 (koniec) | Korona – GKS T. 0:1 (koniec)
Korona Kielce
0:1 (0:1)
GKS Tychy
Środa 24.11.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Kielce • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Spotkanie w Kielcach dobiegło końca! Ostatecznie Korona przegrała na własnym terenie z GKS-em 0:1. Dziękuję za uwagę! (22:22:01)

90+5

90+4
    Jedna z ostatnich szans gospodarzy. Zobaczymy, czy kielczanie będą w stanie doprowadzić do wyrównania.

90+2
    Sypią się kartki w ostatnich minutach. Tym razem obejrzał ją Michał Koj.

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Piątek także upomniany przez arbtira.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Petrović (Korona Kielce).

86
    Kielczanie od wrzutu z autu na połowie rywali.

85
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Jaroch.

81
    Znów udanie w obronie przyjezdni. Coraz mniej dzieli zawodników Artura Derbina od końcowego triumfu.

80
    Kolejny faul gości bardzo blisko własnego pola karnego.

78
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Szpakowski, na boisku pojawia się Lewandowski.

77
    Nieudanie w ofensywie tyszanie i wznawia grę Forenc.

74
    Ciekawa akcja Korony zakończona jednak niecelnym uderzeniem Koja.

71
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kargulewicz, na boisku pojawia się Biel.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Połap (GKS Tychy).

68
    Skutecznie oddalają zagrożenie spod własnej bramki przyjezdni.

67
    Tuż przed linią pola karnego faulowany był jeden z kielczan. Za moment może być groźnie pod bramką GKS-u!