Zagłębie S. – Chrobry 3:2 (koniec) | Korona – GKS T. 0:1 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
3:2 (3:0)
Chrobry Głogów
Środa 24.11.2021, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

To wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (19:56:08)

Kończy się spotkanie w Sosnowcu. Zagłębie prowadziło do przerwy 3:0, ale ostatecznie do ostatnich minut musiało drżeć o wynik. Chrobry zaczął grać lepiej w drugiej połowie i ostatecznie głogowianie zdobyli dwie bramki. Przyjezdni atakowali do samego końca, ale ostatecznie zabrakło wyrównującego trafienia.

90+5

90+5
    Jeszcze Rzuchowski uderzał zza pola karnego, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

90+4
    Fauluje Szumilas i dostaje kartkę za przerwanie korzystnej akcji.

90+4
    Jeszcze Dalić dostaje kartkę.

90+4
    Pieczarka fauluje rywala w akcji ofensywnej.

90+3
    Piłka zagrywana w kierunku Bougaidisa, ale uprzedził go Bielikow, który złapał piłkę.

90+2
    Jeszcze kartkę otrzymuje Seedorf za odkopnięcie piłki po gwizdku.

90+2
    Na spalonym Seedorf.

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

90
    Strzał zza pola karnego w wykonaniu Ziemanna, ale piłka przeszła wyraźnie nad poprzeczką.

88
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Iwanowicz, na boisku pojawia się Pieczarka.

86
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki MICHAŁ RZUCHOWSKI.

Krótkie rozegranie z rzutu rożnego. Ostatecznie Ziemann zacentrował w pole karne. Jeden z gości zgrał piłkę głową w kierunku Rzuchowskiego. Ten oddał mocny strzał i mamy bramkę! Będzie ciekawa końcówka!

85
    Piła przedzierał się lewą stroną boiska. Starał się zacentrować w "szesnastkę", jednak jego zagranie zostało zablokowane.

84
    Mamy rzut rożny dla Zagłębia. Centra w pole karne, Tanque oddał strzał głową, ale piłka przeszła obok bramki.

82
    Machaj centrował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale zagranie było za mocne i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

80
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Tanque.

80
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Seedorf.

Kamil Kazmierczak

Gole: 19. Banaszewski, 36. Pawłowski, 45. Pawłowski – 53. Ziemann, 86. Rzuchowski

Kartki:   58. Jonczy (SOS), 90+2. Seedorf (SOS), 90+4. Dalić (SOS), 90+4. Szumilas (SOS) – 39. Ilków-Gołąb (CHR1), 47. Kolenc (CHR1), 51. Ziemann (CHR1), 76. Mandrysz (CHR1)

Zagłębie Sosnowiec: Bielikow – Ambrosiewicz, Banaszewski (80. Seedorf), Dalić, Gojny, Jończy, Kamiński, Pawłowski (80. Tanque), Oliveira (65. Szumilas), Ryndak, Sobczak (73. Bryła)

Zmiany: Perdijić – Bryła, Duriska, Galić, Pawłowski, Seedorf, Smoleń, Szumilas, Tanque

Chrobry Głogów: Leszczyński – Bochnak (56. Dziąbek), Bougaidis, Ilków-Gołąb, Iwanowicz (88. Pieczarka), Kolenc (56. Mandrysz), Lebedyński (56. van der Heiden), Piła, Rzuchowski, Turski (56. Machaj), Ziemann

Zmiany: Dybowski – Cywka, Dziąbek, Machaj, Mandrysz, Pieczarka, Praznovsky, Tupaj, van der Heiden

Sędziowie: Paweł Pskit