Ottawa – Toronto | 3:2 (koniec) | | | Florida – Pittsburgh | 5:4 (po dogrywce) | | | Columbus – Arizona | 8:2 (koniec) |
Buffalo – Montreal | 5:1 (koniec) | | | Carolina – NY Islanders | 6:3 (koniec) | | | NY Rangers – Dallas | 2:3 (po dogrywce) |
Detroit – Tampa | 6:7 (po dogrywce) | | | Los Angeles – Vegas | 6:2 (koniec) |
Jekaterynburg – Saławat | 4:3 (po dogrywce) | | | Czelabińsk – Soczi | 4:2 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Chabarowsk | 2:1 (po dogrywce) |
Helsinki – Sankt Petersburg | 5:4 (po dogrywce) | | | CSKA Moskwa – Władywostok | 2:1 (koniec) | | | Kunlun – Barys | 1:2 (1:2 po rz. karnych) |
koniec po dogrywce
Awtomobilist Jekaterynburg
4:3
(0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)
Saławat Jułajew Ufa
52:51
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Andrej Zubarev – 2 min., trzymanie).
|
|
39:32
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Brooks Macek – 2 min., atak łokciem).
|
|
26:56
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Nikolaj Kuljomin – 2 min., zahaczanie).
|
|
26:28
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Zachar Arzamascev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
21:17
|
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Stéphane Da Costa – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
28. S. Da Costa (Blacker), 55. S. Bočarov (Blacker, B. Macek), 56. S. Da Costa (Gurkin, Šumakov), 65. S. Da Costa (A. Makejev, Blacker) – 5. Zubarev (Chochrjakov, Sannikov), 48. Sannikov (Alalykin), 49. Markus Granlund (Hartikainen, S. Manninen)
Sędziowie: Naumov, Ravodin – Zacharenkov, Novikov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin, Zborovskij, Gurkin, Arzamascev, Salov – A. Makejev, S. Da Costa, Šumakov – B. Macek, Spooner, S. Bočarov – Žukenov, P. Cormier, Romancev – V. Kuzněcov, P. Kulikov, Chripunov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Muchamadullin, P. Larsen, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Panin, J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Sannikov, Chochrjakov, Platt – Pustozjorov, Alalykin, Baškirov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Muchamadullin, P. Larsen, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Panin, J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Sannikov, Chochrjakov, Platt – Pustozjorov, Alalykin, Baškirov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Ravodin – Zacharenkov, Novikov
Widownia: