Jekaterynburg – Saławat 4:3 (po dog.) | Czelabińsk – Soczi 4:2 (kon.) | Niżny Nowogród – Chabarowsk 2:1 (po dog.)
Helsinki – Sankt Petersburg 5:4 (po dog.) | CSKA Moskwa – Władywostok 2:1 (kon.) | Kunlun – Barys 1:2 (1:2 po rz.k.)
koniec po dogrywce
Awtomobilist Jekaterynburg
4:3 (0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)
Saławat Jułajew Ufa
piątek 15.10.2021, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (18:30:00)
    64:59 Stéphane Da Costa (JEK) - 4:3
     
    64:59
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki STÉPHANE DA COSTA. Asysta Alexej Makejev, Jesse Blacker.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
    55:16 Stéphane Da Costa (JEK) - 3:3
     
    55:16
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki STÉPHANE DA COSTA. Asysta Jefim Gurkin, Sergej Šumakov.
    54:04 Stanislav Bočarov (JEK) - 2:3
     
    54:04
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki STANISLAV BOČAROV. Asysta Jesse Blacker, Brooks Macek.
     
    52:51
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Andrej Zubarev – 2 min., trzymanie).
    48:13 Markus Granlund (UFA) - 1:3
     
    48:13
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki MARKUS GRANLUND. Asysta Teemu Hartikainen, Sakari Manninen.
    47:35 Stěpan Sannikov (UFA) - 1:2
     
    47:35
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki STĚPAN SANNIKOV. Asysta Daniil Alalykin.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:32
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Brooks Macek – 2 min., atak łokciem).
    28:00 Stéphane Da Costa (JEK) - 1:1
     
    28:00
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki STÉPHANE DA COSTA. Asysta Jesse Blacker.
    Bramki i asysty: 28. S. Da Costa (Blacker), 55. S. Bočarov (Blacker, B. Macek), 56. S. Da Costa (Gurkin, Šumakov), 65. S. Da Costa (A. Makejev, Blacker) – 5. Zubarev (Chochrjakov, Sannikov), 48. Sannikov (Alalykin), 49. Markus Granlund (Hartikainen, S. Manninen)


    Awtomobilist Jekaterynburg: Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin, Zborovskij, Gurkin, Arzamascev, Salov – A. Makejev, S. Da Costa, Šumakov – B. Macek, Spooner, S. Bočarov – Žukenov, P. Cormier, Romancev – V. Kuzněcov, P. Kulikov, Chripunov.
    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – Muchamadullin, P. Larsen, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Panin, J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Sannikov, Chochrjakov, Platt – Pustozjorov, Alalykin, Baškirov.

    Sędziowie: Naumov, Ravodin – Zacharenkov, Novikov