Magnitogorsk – Bars 2:1 (kon.) | Helsinki – Novosibirsk 4:3 (kon.) | Din. Mińsk – Sp. Moskwa 1:2 (po dog.)
Din. Ryga – Niżniekamsk 4:3 (kon.)
koniec
Dinamo Ryga
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Nieftiechimik Niżniekamsk
czwartek 14.10.2021, 18:30 • Arena Riga • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (20:45:39)
    54:19 Ansel Galimov (NIZ) - 4:3
     
    54:19
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki ANSEL GALIMOV. Asysta Dan Sexton.
    52:50 Gunars Skvorcovs (RIG) - 4:2
     
    52:50
    Gol dla Dinamo!
    Strzelcem bramki GUNARS SKVORCOVS. Asysta Filips Buncis, Edgars Kulda.
     
    50:16
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Timur Chafizov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    44:04
    Kara dla Dinamo Ryga (Emile Poirier – 2 min., zahaczanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    37:25
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Bulat Šafigullin – 2 min., trzymanie kija).
    35:46 Marat Chajrullin (NIZ) - 3:2
     
    35:46
    Gol dla Nieftiechemika!
    Strzelcem bramki MARAT CHAJRULLIN. Asysta Libor Hudáček, Pavel Porjadin.
     
    32:51
    Kara dla Dinamo Ryga (Karlis Čukste – 2 min., trzymanie).
    32:13 Lukáš Radil (RIG) - 3:1
     
    32:13
    Gol dla Dinamo!
    Strzelcem bramki LUKÁŠ RADIL. Asysta Nikolajs Jelisejevs.
     
    31:18
    Kara dla Dinamo Ryga (Emile Poirier – 2 min., opóźnianie gry / upadanie na krążek przez zawodnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    19:49 Bulat Šafigullin (NIZ) - 2:1
    Bramki i asysty: 10. Jelisejevs (Radil, Cibulskis), 13. Scarlett (Shinkaruk, Gormley), 33. Radil (Jelisejevs), 53. Skvorcovs (Buncis, E. Kulda) – 20. Šafigullin (Puzanov), 36. Chajrullin (L. Hudáček, Porjadin), 55. Ansel Galimov (D. Sexton)


    Dinamo Ryga: Mattsson (Machovský, Vitols) – Sotnieks, Cibulskis, Scarlett, Čukste, Gormley, Zile, Ozolš – Radil, L. Darzinš (C), Jelisejevs – Shinkaruk, E. Poirier, J. Karjalainen – Meija (A), Berzinš, Karsums (A) – E. Kulda, Buncis, Skvorcovs.
    Nieftiechimik Niżniekamsk: Tuohimaa (Ozolin, Ivannikov) – Berezin (A), Knot, M. Sidorov, Klok, Puzanov, G. Semjonov, Glazkov – Chajrullin (C), L. Hudáček, Porjadin – D. Sexton, Miťakin, D. Popov – Ansel Galimov, Barsukov, J. Popov – Šafigullin, Chafizov, Bikmullin (A) – Vladislav Šutov.

    Sędziowie: Birin, Bukin – Lazarev, Sadovnikov