Magnitogorsk – Bars 2:1 (kon.) | Helsinki – Novosibirsk 4:3 (kon.) | Din. Mińsk – Sp. Moskwa 1:2 (po dog.)
Din. Ryga – Niżniekamsk 4:3 (kon.)
koniec
Metallurg Magnitogorsk
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Ak Bars Kazań
czwartek 14.10.2021, 16:00 • Arena Metallurg • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (18:18:31)
    40:36 Andrej Čibisov (MET) - 2:1
     
    40:36
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki ANDREJ ČIBISOV. Asysta Arťom Zemčonok.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    35:33
    Kara dla Ak Bars Kazań (Kirill Paňukov – 2 min., zahaczanie).
     
    31:39
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Arťom Minulin – 2 min., zahaczanie).
     
    29:05
    Kara dla Ak Bars Kazań (Steven Kampfer – 2 min., zahaczanie).
     
    22:58
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Linus Hultström – 2 min., zahaczanie).
    21:46 Josh Currie (MET) - 1:1
     
    21:46
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki JOSH CURRIE. Asysta Philippe Maillet, Nikolaj Goldobin.
     
    21:06
    Kara dla Ak Bars Kazań (Jordan Weal – 2 min., trzymanie).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    14:27
    Kara dla Ak Bars Kazań (Nikolaj Kovalenko – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    04:07 Steven Kampfer (KZN) - 0:1
     
    04:07
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki STEVEN KAMPFER. Asysta Jordan Weal.
     
    01:14
    Kara dla Ak Bars Kazań (Kirill Paňukov – 2 min., trzymanie).
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki i asysty: 22. Currie (Maillet, Goldobin), 41. Čibisov (Zemčonok) – 5. Kampfer (Weal)


    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, Dronov, Minulin, Pašnin (A), I. Nikolajev – S. Košelev, Currie, Čibisov – M. Karpov, Zernov, Goldobin – Nikoncev (A), Maillet, Leipsic – Akolzin, A. Několenko, Švyrjov – D. Jurov.
    Ak Bars Kazań: I. Bobkov (T. Biljalov) – Kampfer, Chenkel, Judin, D. Žuravljov, N. Ljamkin, Rukavišnikov, Jančevskij – Kagarlickij, Arťom Galimov, Kovalenko – D. Voronkov, Safonov, Zaripov (C) – Paňukov, Weal, K. Petrov – Lukojanov (A), Burmistrov, M. Gluchov (A) – A. Kvartalnov.

    Sędziowie: Hribik, Spirin – Goljak, Šeljanin

    Widzów: 1 670