Clearex – FC Reiter 2:2 (koniec) | Lubawa – Red Devils 9:1 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Polkowice – Legia 2:8 (koniec)
KS Constract Lubawa
9:1 (7:0)
Red Devils Futsal Club
Sobota 25.09.2021, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa • 3. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:32:31)

Nie ma dwucyfrowego wyniku po stronie strzelonych goli Constractu Lubawa, ale i tak odniósł zdecydowane zwycięstwo. Gospodarze byli o kilka klas lepsi, co potwierdzili demolką 9:1. Red Devils Chojnice było stać jedynie na uratowanie honoru jednym trafieniem.

40

38
    Dwa faule na koncie gospodarzy i trzy przewinienia odgwizdane chojniczanom.

37
    Końcówka konfrontacji i odzyskali nieco pewność siebie goście z Chojnic.

36
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki PATRYK LASKOWSKI.

Chojniczanie uratowali honor tym trafieniem. Wynik nadal wygląda bardzo źle, ale przynajmniej dzięki uderzeniu Patryka Laskowskiego porażka nie będzie do zera.

35
    Ostra konfrontacja w centrum boiska. Przyjezdni starali się odebrać piłkę. Dwóch zawodników doskoczyło w jednym momencie do osamotnionego przeciwnika.

33
    Delikatne spowolnienie w hali, a publiczność wyczekuje na dwucyfrowy wynik po stronie goli Constractu Lubawa.

32
    Akcja za akcję. Gospodarze spróbowali zaskoczyć przeciwnika szybkim wypadem na jego połowę. Udało się tam zyskać przewagę liczebną, ale nie udało się oddać celnego strzału.

31
    Sporadycznie odgryzają się przyjezdni, ale chyba są skoncentrowani na tym, żeby nie stracić dwucyfrowego worka bramek.

30
    Druga połowa na półmetku, a wynik nie pozostawia żadnych złudzeń przyjezdnym na zapunktowanie w Lubawie.

29
    Nawet zdobycie honorowej bramki jest bardzo problematyczne dla Red Devils Chojnice.

28
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PIÓRKOWSKI.

Nowy zawodnik na coraz bardziej okazałej liście strzelców i już bardzo mocno pachnie dwucyfrowym wynikiem.

26
    Lubawianie czują się bardzo dobrze na boisku i dyktują niezmiennie własne warunki rywalizacji.

25
    Ciekawe rozegranie szybkiego ataku. Piłka wędrowała jak po sznurku między gospodarzami, ale zabrakło wykończenia tej akcji. W ostatnim momencie futsalówka uciekła w niepożądanym kierunku.

24
    Strzelcem bramki SEBASTIAN GRUBALSKI.

Nie zatrzymuje się, nie odpuszcza przeciwnikom, a konsekwentnie pracuje na swoje statystyki. Sebastian Grubalski przymierzył do bramki Red Devils Chojnice po raz czwarty tego popołudnia.

23
    Groźne uderzenie spoza linii pola bramkowego. Golkiper nie musiał interweniować, ale do końca kontrolował tor lotu piłki, która przeleciała nieznacznie obok słupka.

22
    Gra wznowiona i ciekawe, z jak dużym zaangażowaniem gospodarze ruszą do przodu po kolejne gole, a może Red Devils Chojnice będą w stanie poprawić wynik po przerwie.

Gole: 2. Raszkowski, 6. Sendlewski, 6. Grubalski, 7. Kriezel, 10. Silva, 11. Grubalski, 11. Grubalski, 24. Grubalski, 28. Piórkowski – 36. Laskowski

Kartki:   15. Kriezel (CON) – 2. Sole (CHO)

KS Constract Lubawa: Casagrande – Madziąg, Sendlewski, Kaniewski, Andre Luiz, Grubalski, Piórkowski, Silva, Kriezel, Ossowski, Luan, Raszkowski, Mesa.

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński, Kąkol – Pastars, Sobański, Nehela, Laskowski, Świtoń, Seniuk, Magalhaes, Sole.

Sędziowie: Mital, Marcinkowski – Żynis, Brudnicka