ŁKS – Cracovia 0:0 (3:1 po rz. karnych) | Śląsk – Termalica 0:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (3:1)
ŁKS Łódź
0:0 (0:0)
Cracovia
Czwartek 23.09.2021, 17:30 • Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego im. Władysława Króla • Fortuna Puchar Polski • 1. Runda

Koszmarnie wykonywane rzuty karne przez podopiecznych Probierza i Pasy wyeliminowane przez pierwszoligowca! Po 120 minutach było bez bramek, a w jedenastkach lepsi okazali się gospodarze. (20:12:17)

4. serie
    3:1
    Kakabadze trafia w poprzeczkę! Koniec! Łodzianie w kolejnej rundzie!

3. serie
    3:1
    Kelechukwu... gol! Oszukał Niemczyckiego! ŁKS bardzo blisko awansu!

3. serie
    2:1
    Fatalne pudło Rodina! Nie trafił w bramkę! Kozioł nie musiał interweniować.

2. serie
    2:1
    Dominguez podsumowuje niezły występ pewnym trafieniem z rzutu karnego!

2. serie
    1:1
    Rivaldinho zdobywa pierwszego gola dla Pasów w serii jedenastek.

1. serie
    1:0
    Tosik bardzo mocno w środek bramki!

1. serie
    0:0
    Koszmarne wykonanie Holendra! Kozioł przeczytał rywala i wyłapał piłkę!

Rozpoczynają się rzuty karne.

120
    Druga połowa dogrywki skończona.

120
    Niesamowite pudło Tosika! Był kompletnie osamotniony na czwartym metrze. Miał piłkę meczową na głowie. Niemczycki był kompletnie nieprzygotowany do interwencji. Tymczasem Tosik posyła futbolówkę nad poprzeczkę! Nieprawdopodobne.

120
    Trąbka wywalczył rzut rożny. To najpewniej ostatnia akcja meczu.

119
    Kolejne problemy mięśniowe piłkarzy. Teraz zmaga się z nimi Rocha i jeden z zawodników ŁKS.

117
    Wszystko wskazuje na to, że o awansie do kolejnej rundy zadecydują rzuty karne. ostatnie minuty tego spotkania.

115
    Niecelna główka van Amersfoorta.

113
    Skuteczna interwencja zawodnika ŁKS. Bąkowicz przyblokował rywala i jeszcze wywalczył wznowienie gry od bramki.

112
    Koprowski ma problemy mięśniowe. Krótka przerwa w grze.

111
    Nieudana próba Trąbki. Długo składał się do strzału i finalnie trafił nieczysto, posyłając piłkę wysoko w trybuny.