Czechy – Słowenia 0:3 (kon.)
koniec
Czechy
0
21 19 25  
Słowenia
3
25 25 27  
środa 15.09.2021, 19:00 • Ostravar Aréna, Ostrava • Mistrzostwa Europy mężczyzn • Ćwierćfinał
Przedmeczowe kursy
     
    0:0
    Trzeci set rozpoczęty. (20:01:11)
     
    0:0
    Drugi set rozpoczęty.
     
    0:0
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

    Match time: 1:23

    3. set: 0:31

    Czechy Słowenia
    3. set Mecz 3. set
    Razem punktów
    25 65 77 27
    Najdłuższa wymiana
    4 4 4 5
    Piłki setowe
    0 0 6 3
    Piłki meczowe
    0 0 3 3
    Winners *
    0 0
    Bloky *
    5 5
    Chyby *
    18 17
    Statistics on serve
    Asy **
    2 4 4 2
    Chyby na podání **
    5 15 12 4
    Punkty z serwisu
    8 / 26
    31 %
    16 / 67
    24 %
    26 / 75
    35 %
    9 / 26
    35 %
    Statistics on return
    Punkty z returnu
    17 / 26
    65 %
    49 / 75
    65 %
    51 / 67
    76 %
    18 / 26
    69 %
    Notices for statistics

    State of statistics marked with *: po 3. secie

    Other statistics are counted continuously and automatically.

    ** Počty es a chyb podání v průběhu setu jsou neoficiální.

    Czechy: Bartoš, Zajíček, Hadrava, Vašina, Polák, Bartůněk, libero Moník – Finger, Patočka, Licek, Galabov, Janouch (C), Sedláček, libero Pfeffer.
    Słowenia: Urnaut (C), Kozamernik, T. Štern, Čebulj, Pajenk, Vinčič, libero Kovačič – Šket, Štalekar, Klobučar, Videčnik, Ropret, Možič, libero Ž. Štern.

    Sędziowie: Collados (FRA), Adler (HUN).

    Widzów: 5013
    Body:
    Česko: Galabov 13, Hadrava 12, Vašina 10, Zajíček 5, Polák 4, Finger 3, Licek 1, Moník 0, Pfeffer 0, Bartoš 0, Janouch 0, Bartůněk 0.

    Slovinsko: T. Štern 19, Urnaut 13, Čebulj 9, Pajenk 6, Kozamernik 5, Možič 5, Vinčič 2, Šket 0, Kovačič 0, Ropret 0.
    Nominace Česka:
    Smečaři: Jan Galabov, Adam Bartoš, Lukáš Vašina.
    Blokaři: Adam Zajíček, Vojtěch Patočka, Oliver Sedláček, Josef Polák.
    Univerzálové: Jan Hadrava, Michal Finger.
    Nahrávači: Martin Licek, Jakub Janouch, Luboš Bartůněk.
    Libera: Milan Moník, Daniel Pfeffer.
    Trenér: Jiří Novák.
    Nominace Slovinska:
    Smečaři: Tine Urnaut, Klemen Čebulj, Rok Možič, Žiga Štern.
    Blokaři: Alen Pajenk, Jan Kozamernik, Sašo Štalekar, Matič Videčnik.
    Univerzálové: Tonček Štern, Alen Šket.
    Nahrávači: Dejan Vinčič, Gregor Ropret.
    Libera: Jani Kovačič, Jan Klobučar.
    Trenér: Alberto Giuliani (ITA).