Spartak Mos. – Legia 0:1 (kon.)
koniec
Spartak Moskwa
0:1 (0:0)
Legia Warszawa
środa 15.09.2021, 16:30 • Otkrytie Arena, Moskva • Liga Europy UEFA • Grupa C
Przedmeczowe kursy
     
    90+3
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Josue, na boisku pojawia się Rafael Lopes.
     
    83
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Luquinhas, na boisku pojawia się Ernest Muci.
     
    82
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Mahir Emreli, na boisku pojawia się Tomas Pekhart.
     
    82
    Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Victor Moses, na boisku pojawia się Zelimchan Bakajev.
     
    82
    Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Jordan Larsson, na boisku pojawia się Alexandr Sobolev.
     
    69
    Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Ayrton Lucas, na boisku pojawia się Alexandr Lomovickij.
     
    59
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Ihor Charatin, na boisku pojawia się Lirim Kastrati.
     
    23
    Zmiana w drużynie Spartak Moskwa: z boiska schodzi Roman Zobnin, na boisku pojawia się Jorrit Hendrix.

    Sebastian

    Bramki: 90+1. Kastrati

    Kartki:   47. Gigot (SPM), 53. Umjarov (SPM), 90. Lomovickij (SPM), 90+6. Z. Bakajev (SPM) – 49. Wieteska (LEG), 55. M. Johansson (LEG), 68. Jędrzejczyk (LEG), 89. Josue (LEG)


    Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały na bramkę: 3:2. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 0:3. Faule: 18:8.
    Spartak Moskwa: Maximenko – Rasskazov, Gigot, Džikija (C) – Moses (82. Z. Bakajev), Umjarov, Zobnin (23. Hendrix), Lucas (69. Lomovickij) – Promes, Ponce, J. Larsson (82. Sobolev).
    Rezerwowi: Rebrov, Selichov – Caufriez, Hendrix, Gaponov, Kutěpov, Z. Bakajev, Ignatov, Litvinov, Lomovickij, Jeszczenko, Sobolev.

    Legia Warszawa: Boruc – Jędrzejczyk (C), Wieteska, Nawrocki – M. Johansson, Slisz, Charatin (59. Kastrati), Luquinhas (83. Muci), Mladenović – Josue (90+3. R. Lopes), Emreli (82. Pekhart).
    Rezerwowi: Miszta – Hołownia, Y. Ribeiro, Abu Hanna, Rose, Martins, Skibicki, Kastrati, Pekhart, Muci, R. Lopes, Çelhaka.

    Sędziowie: Nikola Dabanović (Czarnogóra)